TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тинејџер од тетовско преку интернет се покажувал на малолетно девојче од Скопје, го користел телефонот на татко му

Слободен Печат - 13.10.2021

19-годишен жител на тетовското село Туденце праќал фотографии од делови на своето тело на малолетничка од Скопје, соопшти МВР. Случајот го пријавила мајката на девојчето. Од МВР додаваат дека пријавениот го признал ...

Скопјанка пријавила дека маж испраќал порнографски снимки на кај нејзината малолетна ќерка

Скопје1 - 13.10.2021

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Ж.Т.(19) од с.Туденце, општина Јегуновце, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „прикажување на порнографски материјал на дете“.

На малолетно девојче праќал порнографски фотографии

Centar - 13.10.2021

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Ж.Т.(19) од с.Туденце, општина Јегуновце, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „прикажување на порнографски материјал на дете“.

Испраќал голи слики на малолетничка, мајка ѝ ги пронашла

Скопје инфо - 13.10.2021

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Ж.Т.(19) од с.Туденце, општина Јегуновце, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „прикажување на порнографски материјал на дете“.

Жител на Јегуновце испраќал порнографски материјал на малолетно девојче од Скопје

ММС - 13.10.2021

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Ж.Т.(19) од с.Туденце, општина Јегуновце, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „прикажување на порнографски материјал на дете“.

Тетово: Тетовец покажувал слики на Вибер делови од машко тело на малолетничка

Press24 - 13.10.2021

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Ж.Т.(19) од с.Туденце, општина Јегуновце, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „прикажување на порнографски материјал на дете“.

На малолетно девојче и покажувал делови од телото на Вибер од мобилниот на неговиот татко, па ги фатила мајката на ...

Курир - 13.10.2021

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Ж.Т.(19) од с.Туденце, општина Јегуновце, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „прикажување на порнографски материјал на дете“.

19-годишник праќал порнографски материјал на малолетничка

Локално - 13.10.2021

МВР информира дека 19-годишно момче од Тетово се сомничи за прикажување на порнографски материјал на дете. Полицијата поднесе кривична пријава против Ж.Т.(19) од с.Туденце, општина Јегуновце, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично ...

Од телефонот на татко му испраќал порнографски материјали на дете

Вечер Прес - 13.10.2021

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Ж.Т.(19) од с.Туденце, општина Јегуновце, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „прикажување на порнографски материјал на дете“.

На малолетно девојче и покажувал делови од телото на Вибер од мобилниот на неговиот татко, ги фатила мајката на ...

Република - 13.10.2021

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Ж.Т.(19) од с.Туденце, општина Јегуновце, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „прикажување на порнографски материјал на дете“.

19-годишно момче од Тетово испраќало порнографски снимки на малолетно девојче

Точка - 13.10.2021

19-годишно момче од Тетово се сомничи за прикажување на порнографски материјал на дете, соопшти полицијата. СВР Тетово поднесе кривична пријава против Ж.Т.(19) од с.Туденце, општина Јегуновце, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично ...

19-годишно момче од Тетово испраќало порнографски снимки на малолетно девојче

Н.Македонија - 13.10.2021

19-годишно момче од Тетово се сомничи за прикажување порнографски материјал на дете, соопшти полицијата. СВР Тетово поднесе кривична пријава против Ж.Т.(19) од с.Туденце, општина Јегуновце, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело ...

Момче на Вибер испраќало голи фотогафии на малолетно девојче од Скопје

МКД - 13.10.2021

Деветнаесетгодишен жител на тетовското село Туденце праќал голи фотографии од делови на своето тело на малолетничка од Скопје, соопшти МВР. Случајот го пријавила мајката на девојчето. Од МВР додаваат дека пријавениот го признал делото.

19-годишник од Тетово со порнографски фотографии вознемирувал малолетно девојче

Сител - 13.10.2021

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Ж.Т.(19) од с.Туденце, општина Јегуновце, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „прикажување на порнографски материјал на дете“.

19 годишно момче преку вибер го покажувал неговиот полов орган на малолетно девојче, доби кривична пријава

MakPress - 14.10.2021

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Ж.Т.(19) од с.Туденце, општина Јегуновце, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „прикажување на порнографски материјал на дете“.