TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Избрани најдобрите македонски инфлуенсери

Fashionel - 03.12.2019

По неколкумесесчните подготовки, избор и најава, вчеравечер се одржаа првите „UiZ Influencer Awards 2019“. Во оваа година на изминување, многу се полемизираше околу овој поим и што тој претставува, како и за луѓето кои се занимаваат со оваа работа.

Познати убавици блеснаа во „Елена Лука“ на „Influencer awards 2019“

Fashionel - 03.12.2019

Комплетни и свои, убави гледано од секој аспект, четирите убавици што блескаа во креации на Елена Лука на вечерашниот настан „Influencer awards 2019" во организација на „Убавина и здравје", го освоија целото внимание.

(ГАЛЕРИЈА) Борба за лајкови: Со гала забава доделени наградите за инфлуенсери

Женски магазин - 02.12.2019

Млади инфлуенсери беа наградени на доделувањето на Influencer Awards 2019, кое се одржа во скопскиот ресторан Ragusa. Поискусните инфлуенсери кои имаат многу следбеници на социјалните мрежи како Лила М.Стојановска, Марјана Станојковска и Александар ...

Сè е подготвено за утрешното издание на „U&Z Influencer Awards 2019“ – Победниците се избрани

Убавина и Здравје - 01.12.2019

Утревечер во Ragusa Rooftop 360 ќе се случи големото финале на U&Z Influencer Awards 2019 ! По цели три месеци напорна работа, како од страна на организаторите, така и од страна на талентиранитe инфлуенсери, конечно падна одлуката кои ќе бидат ...