TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Српска пејачка во дружба со Џони Деп (ФОТО)

Канал5 - 11.02.2019

Џони Деп деновиве е во Белград на снимање на најновиот филм , а неговите фанови се надеваат дека ќе го сретнат некаде на улица или во ресторан. Најсреќна беше српската пејачка Ивана Николиќ , која го сретнала славниот актер во ресторан , му пришла и ...

Кога не е на сетот, Џони Деп слободното време во Белград го поминува вака

Убавина и Здравје - 11.02.2019

Холивудскиот актер Џони Деп веќе неколку недели престојува во српската престолнина каде што го снима филмот „Минимата“. Актерот на сите можни начини се обидува да го избегне медиумското внимание, но бадијала… Имено, за време на едно ноќно излегување ...

Џони Деп одлепи по атрактивна девојка од Србија! (ФОТО)

1tv - 11.02.2019

Светскиот актер Џони Деп се наоѓа веќе неколку недели во Белград бидејќи го снима филмот Минимат, но се труди да ги избегне медиумите и во главно тоа му оди од рака! Меѓутоа, случајно или сепак намерно, актерот се најде во друшто со една атрактивна ...

Српски „Курир“ со ексклузивни папарацо-фотографии од Џони Деп во Белград ФОТО

Слободен Печат - 11.02.2019

Српски „Курир“ објави фотографии кои ги направиле нивните репортери, кои успеале да го фотографираат актерот на излегување од ресторанот. Славниот актер кој во Белград снима сцени за новиот филм, сношти бил виден со пријателите и колегите во познат ...

Џони Деп снима во Белград, објавени ексклузивни фотографии од сет

Кајгана - 11.02.2019

Покрај невидените мерки за обезбедување, фоторепортерите на „Večernjih novosti“ успеаја вчера да го фотографираат Џони Деп, еден од најпознатите актери на светот, додека трае снимањето на филмот „Minamata“ во Белград.

(Фото) Џони Деп користи тројца дублери за снимањето во Белград

Репортер - 11.02.2019

Актерот Џони Деп ангажирал тројца дублери за потребите на снимањето на најновиот филм „Минамата“. Деп во моментов се наоѓа во Белград, каде го снима филмот, а некои од сцените место него ги снимаат тројца дублери.

Џони Деп го фотографираа во центарот на Белград (фото)

Вистина.мк - 11.02.2019

Славниот холивудски актер Џони Деп е фотографиран во неделата додека во центарот на Белград снимаше сцена за филмот „Минимата“. Фоторепортерите на „Вечерни новости“ успеаја да го фотографираат и покрај големото обезбедување.

Џони Деп одлепи по атрактивна девојка од Србија! (ФОТО)

Либертас - 11.02.2019

Светскиот актер Џони Деп се наоѓа веќе неколку недели во Белград бидејќи го снима филмот Минимат, но се труди да ги избегне медиумите и во главно тоа му оди од рака! Меѓутоа, случајно или сепак намерно, актерот се најде во друшто со една атрактивна ...

Обожавателките полудеа: Џони Деп го фотографираа во центарот на Белград (ФОТО)

Скопје24 - 11.02.2019

Славниот холивудски актер Џони Деп е фотографиран во неделата додека во центарот на Белград снимаше сцена за филмот „Минимата“. Фоторепортерите на „Вечерни новости“ успеаја да го фотографираат и покрај големото обезбедување.