TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

„Ве молам, простете ми“: Што се крие зад мистериозната порака на Ријана?

Слободен Печат - 14.11.2019

Минатата година ѝ беше многу бурна. Убавицата од Барбадос, 31-годишната Ријана ги збунила фановите на Инстаграм со необичната порака, а дури и странските медиуми се нашле збунети после ова.

„Ве молам, простете ми“: Никој не знае што се крие зад мистериозната порака на Ријана

Вистина.мк - 14.11.2019

Триесет и една годишната Ријана ги збуни фановите на „Инстаграм“ со несекојдневна порака. Во пораката, Ријана бара прошка од сите со кои не била во добри односи претходните години. „Сите мои пријатели, роднини, соработници на кои не им се јавив, а ...

„Ве молам простете ми“…Никој не знае што се крие зад мистериозната молба на Ријана

А1 On - 14.11.2019

Убавицата од Барбадос, 31-годишната Ријана, ги збуни фановите на Инстаграм со необична порака. Во пораката, пејачката бара да и простат сите со кои не била во добри односи во текот на минатата година.