TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Од чистачка до „дебело платен“ модел: Георгина Родригес денес наплаќа по 100.000 евра за интервју

iPortal - 16.09.2020

Георгина Родригез е една од најпопуларните жени на фудбалери. Таа има армија фанови на социјалните мрежи, многу поголема од некои популарни актери или пејачи, а самата заработува вистинско богатство преку рекламни кампањи.

Убавата Георгина позираше во бикини но сите гледаа во еден друг детаљ: „Премногу Фотошоп?“

Press24 - 15.09.2020

Георгина Родригез повторно привлекла големо внимание со само една фотографија. Сопругата на фудбалерот Кристијано Роналдо на социјалните мрежи се пофалила со новата фотографија на која ја шминкаат и на себе има само костим за капење.

Георгина во најжешка поза досега, сите гледаат во стапалото (ФОТО)

Канал5 - 15.09.2020

Гeоргина Родригез, партнерката на Кристијано Роналдо, се пофали со својот нов ангажман на социјалните мрежи, а иако позираше облечена само во костим за капење, нејзиното стапало го украде вниманието.

Георгина во опасно бикини ги покажа бујните гради и ги возбуди фановите (ФОТО)

Sport 1 - 15.09.2020

Георгина Родригез, атрактивната вереничка на Кристијано Роналдо, повторно ја разгоре машката фантазија со провокативна фотографија на социјалните мрежи. Избраничката на еден од најдобрите фудбалери во светот ги почести своите фанови со жешка ...

Џорџина позирала во бикини, но сите гледале во лошиот Фотошоп!

Точка - 15.09.2020

Џорџина Родригез повторно привлекла големо внимание со само една фотографија. Сопругата на фудбалерот Кристијано Роналдо на социјалните мрежи се пофалила со новата фотографија на која ја шминкаат и на себе има само костим за капење.