TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за вторник (2. март 2021)

ТВ21 - 02.03.2021

ОВЕН Работа: Напорите, конечно, даваат резултат во смисла да сте обезбедиле спогодба која многу ви значи. Љубов: Емотициите ви проработиле и заинтересирани сте за врска која може да биде само од таен тип. Здравје: Потребен ви е одмор.

Дневен хороскоп за 2. март 2021 година

Канал5 - 02.03.2021

Дневен хороскоп за вторник, 2. март 2021 година. Риби 20.2.- 20.3. Љубов Во љубовиот живот ќе бидете настроени да читате меѓу редови , па се ќе се сведува на тајни погледи и суптилни сигнали.

Дневен хороскоп за вторник, 02.03.2021: Бикот да успори – не е дозволено се што сака, Девицата бара лажна утеха – и ...

Екран - 02.03.2021

Овен Љубов: Премногу инсистирате на работи што не се добро прифатени. Партнерот ве известува, дека бара чувство на доверба и сигурност. Работа: Размислете внимателно за нечие предупредување, работите што ги правите без нечие одобрување претставуваат ...

Дневен хороскоп за вторник 2 март 2021

Акцент - 02.03.2021

ОВЕН Работа: Барате мислење од други личности во решавање на проблемите на работа. Љубов: Иако сте задоволни од брачниот живот, во мислите ви е еден соработник. Здравје: Нестабилен притисок. БИК Работа: Многу сте вреди и посветени на работата.

Дневен хороскоп за ПОНЕДЕЛНИК, 1 март 2021 година

Во Центар - 01.03.2021

Овен во одлично расположение, Близнаци во љубов, Риби расположени за флерт. ОВЕН РАБОТА: Постои доза на оптимизам и успех кога станува збор за работни места поврзани со странство и законот. ЉУБОВ: Имате тајна симпатија и размислувате за тајна врска.

Дневен хороскоп за ПОНЕДЕЛНИК, 1 март 2021 година

Убавина и Здравје - 01.03.2021

Овен во одлично расположение, Близнаци во љубов, Риби расположени за флерт. ОВЕН РАБОТА: Постои доза на оптимизам и успех кога станува збор за работни места поврзани со странство и законот. ЉУБОВ: Имате тајна симпатија и размислувате за тајна врска.

Дневен хороскоп за 1. март 2021 година

Канал5 - 01.03.2021

Дневен хороскоп за понеделник, 1. март 2021 година. Риби 20.2.- 20.3. Љубов Во случај да се посомневате во себеси , свртете се и погледнете ги луѓето околу вас. Преку нив ќе видите дека се е во ред.

Неделен хороскоп 01.03.2021 до 07.03.2021

Денар - 01.03.2021

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Премногу и се посветувате на работата, а тоа не ви остава време ниту за приватниот живот. ЉУБОВ: Ова за вас ќе биде недела на неодлучност, која може многу скапо да ве чини. ЗДРАВЈЕ: Наспијте се добро.