TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Приведени двајца дилери на хероин од Кочани

Фокус - 12.01.2021

Во Кочани вчера околу 16:30 часот од полициски службеници од Полициска станица Кочани од слобода се лишени Е.А.(33) и А.А.(31) двајцата од Кочани, бидејќи во нивниот дом се пронајдени и одземени пакувања хероин и марихуана.

Приведени двајца дилери на хероин од Кочани

Frontline

Приведени двајца дилери на хероин од Кочани

Опсервер

Приведени двајца дилери на хероин од Кочани

MakPress

Приведени двајца дилери на хероин од Кочани

А1 On

Приведени двајца дилери на хероин од Кочани

Centar