TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Шерон Стоун после 27 години ја повтори култната сцена од „Ниски страсти“ (ВИДЕО)

Слободен Печат - 09.11.2019

„Режисерот тогаш ми рече да ги соблечам гаќичките, бидејќи се гледаат, а јас во таа сцена не би ни требало да носам“, изјавила славната актерка на доделувањето на GQ наградата во Берлин. Славната актерка Шерон Стоун доби награда за жена на годината, ...

Шерон Стоун ја повторила познатата сцена од “Basic Instinct” и објаснила зошто заводливото прекрстување на нозете ѝ го ...

Точка - 09.11.2019

62-годишната актерка Шерон Стоун, препознатлива по сцената од култниот филм “Basic Instinct” во која додека ја испрашуваат, заводливо ги прекрстува нозете, неодамна ја повторила истата пред публика.

Шерон Стоун пред публика ја повтори легендарната сцена од ,,Основен инстинкт” (ВИДЕО)

Канал5 - 08.11.2019

Легендарната сцена од 1992 во филмот ,,Основен инстинкт”, каде Шероун Стоун ги прекрстува нозете стана дел од филмската историографија. Актерката ја повтори 27 години подоцна , на доделувањето на GQ Awards во Берлин.

Моќно издание на Шерон Стоун во Мадрид

Вечер - 08.11.2019

„Харперс базар“ наградите кои деновиве во Мадрид беа доделени трета година по ред, покажаа извонредни модни стајлинзи за кои сигурно ќе се зборува и во наредниот период. Сепак, по сè изгледа најголемо внимание привлече познатата холивудска актерка ...

Смелост што ретко се гледа: Шерон Стоун во кожен комбинезон!

Убавина и Здравје - 08.11.2019

Многу млади девојки го одбегнуваат ова ризично парче, но не и Шерон! Есента е период кога доминираат модни парчиња од кожа, но постојат и такви што многу дами не би се осмелиле да ги облечат, иако привлекуваат како магнет – кожен комбинезон! Велат ...

Уште еден скандал го тресе Холивуд! Шерон Стоун тужи пејачка поради јавни навреди! (ФОТО)

Слободен Печат - 08.11.2019

Шерон тврди дека младата пејачка сака врз нејзиниот грб да постигне успех и слава. Пејачката Шанел Вест Кост која се занимава со рап музика издаде спорна песна во 2018 година, а она што и пречело на Шерон Стоун е тоа што повеќе пати било споменато ...

Шерон Стоун на свеченост се појави заедно со синот кој додека беше дете го тераше да стави ботокс – еве и зошто…

Вистина.мк - 08.11.2019

Шерон Стоун присуствуваше на една церемонија во Мадрид заедно со нејзиниот син Роуан Бронштајн, кој ги воодушеви сите присутнин колку е убав и впечатлив. Исто така, од неговата позната мајка, која беше секс симбол уште од млада возраст, не беше ...