TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мрдаковиќ бил депресивен подолг период, девојката Ивана вели: Го молев да го тргне пиштолот…

Спортманија - 23.05.2020

Влегов до тоалет за да се подготвам за излегување и оддеднаш слушнав истрел, раскажува Ивана Станиќ Голема трагедија му се случи на српскиот фудбал , откако денеска со истрел од пиштол се самоуби поранешниот српски фудбалски репрезентативец Миљан ...

Девојката раскажува морбидни детали за самоубиството на Мрдаковиќ: Цел ден пиеше со пиштолот до себе, беше депресивен…

Екипа - 23.05.2020

Девојката на поранешниот српски репрезентативец, Миљан Мрдаковиќ кој се самоуби во Белград тврди дека тој пред јавност секогаш бил насмеан и весел но длабоко во себе носел голем број проблеми.

Девојката на српскиот фудбалер кој се самоуби открива: Често зборуваше дека не му се живее!

Sport 1 - 23.05.2020

Српски фудбалер и поранешен репрезентативец на Југославија, Миљан Мрдаковиќ се самоуби во Белград и ги шокираше сите во Србија. Сите кои го познавале тврдат дека бил насмеан и весел, а српски „Телеграф“ ја контактирал неговата девојка и пејачка ...

Познат фудбалер изврши самоубиство во стан во Белград

Пулс24 - 23.05.2020

Некогашниот фудбалски репрезентативец на Југославија Милјан Мрдаковиќ извршил самоубиство во станот на неговата девојка. Седејќи на кревет, тој во еден момент рекол дека веќе не може да издржи и извадил пиштол кој го носел во својот ранец.

Поранешен српски фудбалер извршил самоубиство во Белград

Дерби - 23.05.2020

Поранешниот српски фудбалер, Милјан Мрдаковиќ денеска се самоубил во стан во Белград, потврдила полицијата. Мрдаковиќ го направил кобниот потег со револвер и тоа во присуство на својата девојка, која побегнала од станот и го пријавила случајот.

Фудбалер се самоуби пред пејачката во која бил лудо вљубен

Локално - 23.05.2020

Познатиот српски фудбалер Миљан Мрдаковиќ (38) синоќа се самоубил со пиштол во неговиот дом во Звездара. Миљан зад себе го остави синот Урош (15), фудбалер кој игра за ОФК Раднички од Ниш.

Поранешен младински репрезентативец на Југославија изврши самоубиство

Нетпрес - 23.05.2020

Поранешниот млад фудбалски репрезентативец на Југославија и олимпиец, 38-годишниот Миљан Мрдаковиќ, извршил самоубиство во стан во Белград во кој живеел со девојката, пренесуваат во саботата белградските медиуми.

Веста која го потресе соседството: Екс фудбалерот на Партизан и ОФК изврши самоубиство

Спортклуб - 23.05.2020

Искусниот српски фудбалер Милјан Мрдаковиќ, извршил самоубиство во изнајмениот стан во Белград, пренесуваат медиумите во соседството. Трагедијата се случила во петокот навечер. Мрдаковиќ кој е роден во Ниш 1982 година, потекнува од школата на ...

Познат фудбалер извршил самоубиство - во стан во Белград со пиштол пукал во својата глава

Press24 - 23.05.2020

Некогашниот фудбалски репрезентативец на Југославија Милјан Мрдаковиќ изврши самоубиство, дознава Курир.рс Според пишувањата на српските медиуми наводно се убил со пиштол во изнајмениот стан во центарот на Белград, каде живеел со девојката.

„Не можам повеќе“: Се самоуби поранешен српски репрезентативец!

Слободен Печат - 23.05.2020

Според весникот „Курир“, седнал на креветот, рекол дека „не може повеќе“ и го зел пиштолот. Поранешниот член на фудбалската репрезентација на Југославија, Миљан Мрдаковиќ (38), се самоубил во изнајмен стан во Белград, каде живеел со неговата девојка.

Поранешен репрезентативец на Србија изврши самоубиство!

Спортманија - 23.05.2020

Рекол не можам повеќе, и со пиштол си пукал во глава. Некогашниот фудбалски репрезентативец на Србија, Миљан Мрдаковиќ, изврши самоубиство во стан во Белград. Според неговата девојка која била сведок на ужасниот настан, Мрдаковиќ кој имаше 38 ...

Трагедија во Белград, се самоуби поранешен српски репрезентативец

24Фудбал - 23.05.2020

38-годишниот фудбалер Миљан Мрдаковиќ си го одзема животот откако во својот став во Белград си испукал куршум во главата. Српските медиуми информираат за трагичен настан во Белград, Миљан Мрдаковиќ кој има настапи и за српската репрезентација се ...

Екс-репрезентативец на Србија извршил самоубиство

TopSport - 23.05.2020

Поранешниот репрезентативец на Србија Миљан Мрдаковиќ извршил самоубиство во својот дом во Белград. Според српските медиуми Мрдаковиќ се самоубил во изнајмен стан во Белград, во кој живеел со својата девојка.

Шок во Србија: Поранешниот репрезентативец и фудбалер на Партизан си го одзеде животот

Дриблинг - 23.05.2020

Поранешниот репрезентативец на Србија, Миљан Мрдаковиќ ја потресе Србија, откако посегна по својот живот. Екс играчот на Партизан во својот стан во Белград си го одзел животот со огнено оружје, а во тој момент бил заедно со неговата девојка.

Огромна трагедија: На 38 години се самоуби поранешен репрезентативец на Србија

Екипа - 23.05.2020

Огромна трагедија во Србија. Во 38-та година од животот се самоуби поранешниот фудбалер на Партизан и српски репрезентативец, Миљан Мрдаковиќ. Се се случило во изнајмениот стан во Белград.

Трагедија во Белград: Поранешен српски фудбалер се самоубил во својот стан

Gol.mk - 23.05.2020

Поранешниот член на југословенската фудбалска репрезентација, Милјан Мрдаковиќ, се самоуби, пренесуваат српските медиуми. Според сознанијата на „Курир“ Мрдаковиќ, се самоубил со пиштол во својот стан во центарот на Белград, каде живеел со својата ...

Познат српски фудбалер се самоуби со пиштол!

Sport 1 - 23.05.2020

Познатиот српски фудбалер и поранешен репрезентативец на Југославија, Миљан Мрдаковиќ извршил самоубиство во Белград, јавува „Курир“. Мрдаковиќ се самоубил со пиштол во изнајмен стан, каде живеел со својата девојка.

Екс играчот на ОФК Београд и репрезентативец изврши самоубиство

SportMedia - 23.05.2020

Поранешниот фудбалер на ОФК Београд и репрезентативец на соседна Србија, Миљан Мрдаковиќ денеска според локалните медиуми извршил самоубиство. Полицијата засега не го објавува неговиот идентитен и само констатира дека маж на 38.

Огромна трагедија: На 38 години поранешен репрезентативец си го одзема животот

Курир - 23.05.2020

Огромна трагедија во Србија. Во 38-та година од животот се самоуби поранешниот фудбалер на Партизан и српски репрезентативец, Миљан Мрдаковиќ. Се се случило во изнајмениот стан во Белград.

Фудбалерот Милјан Мрдаковиќ изврши самоубиство во својот дом

Сител - 23.05.2020

Некогашниот фудбалски репрезентативец на Југославија Милјан Мрдаковиќ изврши самоубиство. Според пишувањата на српските медиуми наводно се убил со пиштол во изнајмениот стан во центарот на Белград, каде живеел со девојката.

Поранешен српски фудбалер се самоуби со пиштол во стан во Белград

МКД - 23.05.2020

38-годишниот фудбалер Миљан Мрдаковиќ си го одзема животот откако во својот став во Белград си испукал куршум во главата. Српските медиуми информираат за трагичен настан во Белград, Миљан Мрдаковиќ кој има настапи и за српската репрезентација се ...

Екс-репрезентативец на Србија извршил самоубиство

Макфакс - 23.05.2020

Поранешниот репрезентативец на Србија Миљан Мрдаковиќ извршил самоубиство во својот дом во Белград. Според српските медиуми Мрдаковиќ се самоубил во изнајмен стан во Белград, во кој живеел со својата девојка.

Екс-репрезентативец на Србија извршил самоубиство

Точка - 23.05.2020

Поранешниот репрезентативец на Србија Миљан Мрдаковиќ извршил самоубиство во својот дом во Белград. Според српските медиуми Мрдаковиќ се самоубил во изнајмен стан во Белград, во кој живеел со својата девојка.