TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Босна: Судски полицаец си играл со пиштолот и случајно убил човек

Скопје1 - 15.05.2019

Судскиот полицаец Младен Д. убил маж на влезот во судот во местото Власеница, во источна Босна. Полицаецот според медиумите најверојатно си играл со пиштолот и случајно убил 52-годишен маж во Босна и ...

ДРАМА ПРЕД СУД ВО БИХ: Судски полицаец си играл со пиштолот и случајно убил човек

Слободен Печат - 15.05.2019

Полицаецот веднаш е уапсен, а локалните медиуми пренесуваат дека станува збор за несреќен случај. Судсскиот полицаец Младен Деуриќ уби денеска маж на влезот во судот во местото Власеница, во источна Босна.

Драма во регионот: Судски полицаец случајно застрела маж во судница

Press24 - 15.05.2019

Судски полицаец Младен Меуриќ, во Б и Х, најверојатно играјќи се со пиштолот случајно го убил 52- годишниот Мили Јевтиќ од Власнице, дознава порталот Српскаинфо. Според првичните информации се работи за помлад полицаец кој неодамна почнал да работи ...

Судски полицаец си играл со пиштолот и убил човек во Босна

+инфо - 15.05.2019

Судски полицаец најверојатно си играл со пиштолот и случајно убил 52-годишник во Босна и Херцеговина. Наводно, станува збор за млад полицаец кој неодамна почнал да работи во Судската полиција.

Полицаец во Тексас убил жена што викала дека е бремена (ВИДЕО)

МКД - 15.05.2019

Снимка од фатална пресметка меѓу американски полицаец и 45-годишна жена е објавена на социјалните мрежи. Во инцидентот, кој се случил синоќа во Бејтаун, Тексас, жената починала. На снимката се гледа дека една жена и полицаец се борат, а таа се ...

(Видео) Полицаец застрела бремена жена во САД

Макфакс - 14.05.2019

На социјалните мрежи се појави видео од трагична пресметка меѓу полицаец и 45-годишна жена која смртно настрада. Инцидентот се случил синоќа во градот Бејтаун во Тексас. На снимката се гледа како жената и полицаецот се борат, а жената се противи ...

ВИДЕО: Полицаец застрела бремена жена во Тексас

А1 On - 14.05.2019

Шокантно видео на фатална кавга помеѓу американски полицаец и 45-годишна жена беше објавено на социјалните мрежи. Инцидентот се случил Бејтаун, Тексас. Името на полицискиот службеник не е објавено, но полицијата во Бејтаун изјави дека е 11-годишен ...

Бремена Американка извикала „Јас сум бремена“, а полицаец 5 пати пукал во неа - државници го оправдуваат убиството

Press24 - 14.05.2019

Американката била убиена од полицаец во Тексас, наводно неколку моменти откако го предупредила: „Јас сум бремена“. Жената била на паркиралиште во близина на станбена зграда во Бејтаун, а снимките на друштвените медиуми покажуваат дека полицаецот ја ...

ВИДЕО: Полицаец застрела бремена жена

Курир - 14.05.2019

На социјалните мрежи се појави видео од трагична пресметка меѓу полицаец и 45-годишна жена која смртно настрада. Инцидентот се случил синоќа во градот Бејтаун во Тексас. На снимката се гледа како жената и полицаецот се борат, а жената се противи ...

(ВИДЕО) Полицаец уби бремена жена во Тексас

Скопје1 - 14.05.2019

На социјалните мрежи се појави видео од трагична пресметка меѓу полицаец и 45-годишна жена во ...

Полицаец убил жена иако му кажала дека е бремена, пукал пет пати (ВИДЕО)

+инфо - 14.05.2019

Американка наводно била убиена од полицаец во Тексас само неколку секунди откако го предупредила дека е бремена. Таа била на паркинг во близина на станбена зграда, а според снимките, полицаецот ја следи додека таа му вели дека „ја малтретира“.

Млад судски полицаец си играл со пиштолот, случајно убил човек кој доаѓал на судење

Република - 15.05.2019

Судски полицаец, кој најверојатно си играл со пиштолот, случајно убил 52-годишник пред Општинскиот суд во Власеница, Босна и Херцеговина. Наводно, станува збор за млад полицаец кој неодамна почнал да работи во Судската полиција.

(Видео) Полицаец застрела бремена жена во САД

24Инфо - 14.05.2019

На социјалните мрежи се појави видео од трагична пресметка меѓу полицаец и 45-годишна жена која смртно настрада. Инцидентот се случил синоќа во градот Бејтаун во Тексас. На снимката се гледа како жената и полицаецот се борат, а жената се противи ...

Млад полицаец си играл со пиштолот, случајно убил човек кој доаѓал на судење

Курир - 15.05.2019

Судски полицаец, кој најверојатно си играл со пиштолот, случајно убил 52-годишник пред Општинскиот суд во Власеница, Босна и Херцеговина. Наводно, станува збор за млад полицаец кој неодамна почнал да работи во Судската полиција.

(Видео) Полицаец застрела бремена жена во САД

iPortal - 15.05.2019

На социјалните мрежи се појави видео од трагична пресметка меѓу полицаец и 45-годишна жена која смртно настрада. Инцидентот се случил синоќа во градот Бејтаун во Тексас. На снимката се гледа како жената и полицаецот се борат, а жената се противи ...