TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Беше само 4 години кога неговата мајка и тетка му соопштија дека АРКАН е мртов ! Вељко отворено за болните моменти: ...

Во Центар - 20.01.2021

Вељко Ражнатовиќ отворено зборуваше за убиството на неговиот татко Жеjко Ражнатовиќ Аркан, па откри за моментот кога неговата мајка и тетка му рекле дека починал татко му. Тој посочува дека тоа било шок за него.

Цеца Ражнатовиќ заврши во базенот сосе облеката (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 20.01.2021

Цеца Ражнатовиќ со своите следбеници на Инстаграм сподели дел од атмосферата за време на фотосесијата што ја снимаше во базенот во својата вила на Дедиње. Имено, популарната пејачка пред една година го реновира затворениот базен во куќата и сега ...

Дали Аркан навистина ја истрижал Цеца Ражнатовиќ? Еве што вели таа…

Во Центар - 20.01.2021

Цеца Ражнатовиќ непосредно пред обелоденувањето на љубовната врска со Жељко Ражнатовиќ Аркан ја потстрижа косата кратко, па во регионот се појавија гласини дека тоа е дело токму на воениот командант, кој на тој начин ја „казнил“ својата љубовница.

Вељко конечно се изјасни за врската на мајка му со помладото момче – „Тагувам за татко ми“

Скопје24 - 20.01.2021

Вељко Ражнатовиќ конечно се одзва за врската на мајка му со помладиот Богдан Срејовиќ. Вељко истакна дека е посебно сеќен поради мајка му и дека сака таа да биде многу среќна. „Мама не треба да седи сама дома како куче. Среќен сум што најде некој.

Се огласи Вељко Ражнатовиќ за љубовната врската на Цеца, еве кој е неговиот став…

Хитпортал - 20.01.2021

Откако минатата недела се појави информација дека Цеца Ражнатовиќ по долго време има ново момче сите медиуми на балканот секојдневно пишуваат за нив. Таа и понатаму не се огласила за њубовната врска со Богдан, но затоа Вељко нејзиниот син се огласи ...

Вељко Ражнатовиќ за љубовната врска на Цеца: „Тагувам по татко ми, но не можам да го одмаздам“

Убавина и Здравје - 20.01.2021

Среде лавината од написи, коментари и вести за љубовната врска на Цеца Ражнатовиќ (47) и бившиот кошаркар Богдан Срејовиќ (38), се огласи и синот на популарната пејачка Вељко Ражнатовиќ , кој се врати од зимскиот одмор на Копаоник, каде што беше со ...

Турбулентен љубовен живот на избраникот на Цеца: На бившата девојка ѝ фрлиле киселина во лицето

Убавина и Здравје - 20.01.2021

Новиот емотивен партнер на Цеца Ражнатовиќ (46) се најде во центарот на вниманието на јавноста и медиумите откако популарната пејачка одлучи да ја обелодени љубовната врска со него. Па така, јавноста дозна дека 38-годишниот Богдан Срејовиќ зад себе ...

Сите мускулести примероци на Цеца: Вдовица е 21 година, а ја поврзуваа со овие мажи

Фактор - 20.01.2021

Сепак, не беше сама сиве овие години... Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за некој што не сака да ги разоткрива своите односи во јавноста, а во медиумите често се поврзуваше со овие мажи: 1.

Музички времеплов: Вељко и Анастасија Ражнатовиќ во дует како мали

Хаштаг - 20.01.2021

Покрај талентот за пеење на Анастасија, ниту нејзиниот брат Вељко не заостанува. Во неколку наврати досега синот на Цеца Ражнатовиќ докажа дека и тој повлекол ген за музика од мајка си. Пред да се ожени, Вељко беше многу поактивен на социјалните ...

Вељко проговори за врската на Цеца и Богдан: „Тагувам за татко ми, но време е мајка ми повторно да се омажи“

Вистина.мк - 20.01.2021

Вељко Ражнатовиќ, синот на Цеца Ражнатовиќ јавно откри што мисли за врската на неговата мајка со Богдан Срејовиќ. Иако, Цеца не сакаше да го коментира својот приватен живот, Вељко истакна дека е многу среќен поради неа.

Конечно и тој се огласи: Вељко како глава на семејството Ражнатовиќ имаше само едно да му порача на Богдан, не ја ...

Курир - 20.01.2021

Вељко Ражнатовиќ, синот на Цеца Ражнатовиќ јавно откри што мисли за врската на неговата мајка со Богдан Срејовиќ. Иако, Цеца не сакаше да го коментира својот приватен живот, Вељко истакна дека е многу среќен поради неа.

Вељко се изјасни за врската на мајка му со помладото момче

Курир - 20.01.2021

Вељко Ражнатовиќ конечно се одзва за врската на мајка му со помладиот Богдан Срејовиќ. Вељко истакна дека е посебно сеќен поради мајка му и дека сака таа да биде многу среќна. „Мама не треба да седи сама дома како куче. Среќен сум што најде некој.

Вељко за врската на Цеца: Мама не треба да седи сама дома како куче, среќен сум што најде некој

Вечер - 20.01.2021

Вељко Ражнатовиќ конечно се одзва за врската на мајка му со помладиот Богдан Срејовиќ. Вељко истакна дека е посебно сеќен поради мајка му и дека сака таа да биде многу среќна. „Мама не треба да седи сама дома како куче. Среќен сум што најде некој.

Вељко се изјасни за врската на мајка му со помладото момче

Пулс24 - 20.01.2021

Вељко Ражнатовиќ конечно се одзва за врската на мајка му со помладиот Богдан Срејовиќ. Вељко истакна дека е посебно сеќен поради мајка му и дека сака таа да биде многу среќна. „Мама не треба да седи сама дома како куче. Среќен сум што најде некој.

Вељко проговори за врската на Цеца со Богдан: Патам по татко ми, но време е мама да се омажи!

ММС - 19.01.2021

Вељко Ражнатовиќ, синот на музичката ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ, одлучи јавно да каже што мисли за нејзината врска со девет години помладиот, Богдан Срејовиќ. Иако Цеца не сакаше да го коментира својот однос со него, Вељко изјави дека е среќен ...

Се огласи Вељко за врската на Цеца со Богдан: Најважно е што тој ја сака

Хаштаг - 19.01.2021

Вељко Ражнатовиќ, син на Балканската фолк sвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ, реши јавно да каже што мисли за нејзината врска со Богдан Срејовиќ, кој е девет години помлад од неа. Цеца не сакаше да ја коментира нејзината врска со Богдан, но Вељко ...

Вељко проговори за односот на Цеца со Богдан: „Тагувам за татко ми, но време е мајка ми повторно да се омажи!“

Во Центар - 19.01.2021

“Мама не треба да седи сама во куќата како куче. Среќен сум што најде некого. Го прифатив тој човек, најважно ми е што тој ја сака”. Иако Цеца не сакаше да ја коментира нејзината врска со Богдан, Вељко рече дека е среќен за неа.

Поранешната девојка на новото момче на Цеца преживеала пекол- била полиена со киселина по лицето, изгледа сосема ...

Курир - 19.01.2021

Новото момче на Цеца Ражнатовиќ, Богдан Срејовиќ зад себе има брак со Зорана Срејовиќ со која има и ќерка, а по разводот тој стапи во врска со архитектката и дизајнерката Влада Радосављевиќ.

СИНОТ НА ЦЕЦА КАЖА ШТО МИСЛИ ЗА НЕЈЗИНИОТ ДЕЧКО: Патам по тато, ама време е мама да се омажи!

Вечер - 19.01.2021

Вељко Ражнатовиќ, синот на Цеца, одлучил јавно да проговори што мисли за нејзината врска со девет години помладиот Богдан. Иако Цеца не сакала да ја коментира врската, Вељко рекол дека е среќен заради неа. - Мама не треба да седи сама дома како куче.