TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Видео - фото: БМВ се заби во Шкода на патарина во Хрватска

Канал5 - 12.07.2019

Автомобил БМВ од засега непознати причини се забил во шкода на патарината „Света Хелена“ кај Загреб . Во судирот е тешко повредено тричлено семејство. На снимката објавена на интернет може да се види дека автомобилот БВМ воопшто не кочи кога се ...

Страшна сообраќајка кај наплатна рампа во Загреб, автомобил без кочење се забил во друго возило (ВИДЕО)

Слободен Печат - 12.07.2019

Несреќата се случила вчера, а денеска на интернетсе појавија снимки од страшниот судир. Полицијата во Загреб денеска објави дека 35-годишен возач на БМВ со неприлагодена брзина се забил во Шкода, чиј возач (38) го забавувал возилото кај наплатна ...

ВИДЕО: Со неверојатна брзина удри во „шкода“ - автомобилот летна и удри во наплатната куќичка во Хрватска

Press24 - 12.07.2019

На наплатната рампа кај хрватската Света Хелена, на автопатот А4, со тешки повреди се здобиле три лица, откако еден автомобил со сета сила се забил во друго возилото. Повредени се родители и дете,кои веднаш се пренесени во блница и се наоѓаат во ...

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) „БМВ“ без кочење удри во „Шкода“ на наплатна рампа – три лица повредени во близина на Загреб

ТВ21 - 12.07.2019

На Интернет се појави снимка од вчерашната страшна несреќа на наплатната рампа „Света Хелена“ недалеку од Загреб, во која тешко повредени се три лица. На објавената снимка се гледа како „БМВ“ удира во „Шкода“ без кочење, во која биле семејство, ...

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)Тешка несреќа кај наплатна рампа во Хрватска: ЦЕЛО СЕМЕЈСТВО ВО КОМА!

Магазин - 12.07.2019

Како што објави денеска полицијата во Загреб, 35-годишен возач на БМВ со преголема брзина се забил во Шкода, чиј возач (38) го забавувал возилото кај наплатна рампа поради тоа што пред него стоело друго возило со марка Ауди, пренесува 24 сата.хр.

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) „БМВ“ без кочење удри во „Шкода“во која биле родители со дете

Скопје1 - 12.07.2019

На социјалните мрежи е објавена снимка од вчерашната страшна несреќа на наплатната рампа „Света Хелена“ недалеку од Загреб, во која тешко повредени се три лица. На објавената снимка се гледа како „БМВ“ удира во „Шкода“ без кочење, во која биле ...

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) „БМВ“ здроби „Шкода“ на наплатна рампа, цело семејство во кома

24Инфо - 12.07.2019

На Интернет се појави снимка од вчерашната страшна несреќа на наплатната рампа „Света Хелена“ недалеку од Загреб, во која тешко повредени се три лица. На објавената снимка се гледа како „БМВ“ удира во „Шкода“ без кочење, во која биле семејство, ...

„БМВ“ разнесе „шкода“ , цело семејство во кома ВИДЕО

+инфо - 12.07.2019

На Интернет се појави снимка од вчерашната страшна несреќа на наплатната рампа „Света Хелена“ недалеку од Загреб, во која три лица се тешко повредени. На снимка се гледа како „бмв“со огромна брзина и без кочење удира во „шкода“ во која биле ...