TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Испливаа снимки од Трамп: Опколен со голи девојки и алкохол лудува на забава во друштво со познат педофил

Press24 - 18.07.2019

Американскиот претседател Доналд Трамп, во 1992 организирал забава со педофилот Џерфри Епсатјн кој во мометов го челка второто судење за трговија со луѓе, секусуално злоставување и силување маллетнички. Најмлдаите помеѓу нив имале и по 14 години.

ВИДЕО: Испливаа снимки од Трамп на забава опкружен со жени - посебен гостин бил и познатиот милијардер педофил

Press24 - 18.07.2019

Американскиот претседател Доналд Трамп организирал забава во 1992 година со милијардерот и педофил Џефри Епстајн, кој во моментов веќе втор пат чека судење за трговија со луѓе, поточно, сексуално злоупотребување, силување и проституција со ...

(Видео) Доналд Трамп и Џефри Епстајн се забавувале со малолетнички, властите открија снимка

Репортер - 18.07.2019

Американскиот претседател Доналд Трамп во 1992 година oрганизирал забава со милијардерот и педофил Џефри Епстајн, кој во моментов веќе по втор пат чека судење за трговија со луѓе. Поточно станува збор за сексуално злоставување, силување и ...

(ВИДЕО) Се појавија снимки од Трамп на забава опкружен со жени – посебен гостин бил и познатиот милијардер педофил

Нетпрес - 18.07.2019

Излегоа компромитирачки снимки за американскиот претседател Доналд Трамп кој во 1992 организирал забава со педофилот Џерфри Епшатјн кого во мометов го чека второто судење за трговија со луѓе, секусуално злоставување и силување маллетнички.

Се појавија стари снимки од американскиот претседател и милијардерот обвинет за педофилија: Опкружен со многу жени, ...

Точка - 17.07.2019

Во 1992 година, американскиот претседател Доналд Трамп организирал забава со милијардерот и педофил Џефри Епстајн, кој моментално веќе втор пат го очекува судење за трговија со луѓе, поточно сексуално злоставување, силување и проституција со ...

КАКО СЕ ЖУРКАЛ ТРАМП: Опкружен со жени, танцувал, лудувал и ги допирал! Заедно со него и милијардерот педофил! (ВИДЕО)

Слободен Печат - 17.07.2019

Американските медиуми сега објавија снимка од една забава на која Трамп и Епстајн се опкружени со девојки, наводно навивачки на американскиот клуб Бафало Билс. Во 1992 година, американскиот претседател Доналд Трамп организирал забава со милијардерот ...

Испливаа снимки од Трамп и милијардерот педофил како лудуваат и допираат малолетнички ВИДЕО

+инфо - 18.07.2019

„Њујорк тајмс“ известува дека Трамп организирал приватна забава само за себе и милијардерот во Мар-а-Лаго за која „нарачал“ 28 „девојки од календар“. Aмериканскиот претседател Доналд Трамп организирал во 1992 година забава со милијардерот и педофил ...