TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Руски астролог открива:Два хороскопски знаци треба да го зграпчат моментот во октомври, ги очекува голема финансиска ...

Вечер Прес - 26.09.2023

Познатиот руски астролог Тамара Глоба открива кои два хороскопски знаци чекаат огромен прилив на пари во октомври 2023 година. Таа тврди дека овие два знака ќе имаат одлична финансиска состојба во октомври, како и дека ќе им се отворат нови можности ...

Бившите никогаш не ги забораваат: Ова се 4-те најстрасни хороскопски знаци, проверете дали сте меѓу нив

Женски магазин - 26.09.2023

Врската со овие знаци е преполна со љубовни искри, колку и да трае, нема да ги заборавите моментите поминати со нив. Овие четири најстрасни хороскопски знаци на најубав начин ќе го зачинат вашиот љубовен живот.

Познат руски астролог открива кои два знака ќе имаат многу пари во октомври

Кајгана - 26.09.2023

Познатиот руски астролог Тамара Глоба неодамна предвиде голема финансиска добивка за два знака од Зодијакот. Таа тврди дека овие два знака во октомври ќе имаат одлична финансиска состојба, како да им се отвораат нови можности кои долгорочно ќе им ...

Полната Месечина во Овен ќе донесе среќа во љубовта за три хороскопски знаци

Слободен Печат - 26.09.2023

Во петок, на 29 септември, ќе уживаме во енергијата на полната Месечина во хороскопскиот знак Овен. Деновиве ќе бидат особено специјални за припадниците на три хороскопски знаци, кои ќе доживеат голема среќа во љубовта, пишува „Сенса“ .

Хороскопски знаци кои подоцна ја наоѓаат својата сродна душа: Љубовната среќа им се „смешка“ во поодминати години

Точка - 26.09.2023

Астролозите издвоиле три хороскопски знаци кои среќата во љубовта ја наоѓаат во подоцнежните години од својот живот. Додека некои луѓе ги запознаваат своите сродни души во младите години, други мора да почекаат малку подолго за да ја најдат својата ...

Дожд од пари: Два хороскопски знаци ќе имаат финансиски успех оваа недела

Убавина и Здравје - 26.09.2023

Според астролозите финансиски среќа оваа недела ќе имаат само два знака од Зодијакот. Кој ќе се „капе“ во дожд од пари – прочитајте во ...

Дневен хороскоп за 26.09.2023: Ракови – бидете смирени на работа, Девици – не очекувајте промени во љубовта

Црнобело - 26.09.2023

Вага – На професионално поле искористете го поволниот период, особено ако размислувате за драстична промена. Во љубовта ќе кажувате непромислени работи – внимавајте да не предизвикате ...

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за денес, 26.09.2023 година, во врска со ...

Екран - 26.09.2023

Овен Работа: Иако многубројните ситуации ќе бараат одредено забрзување, не е исклучено да побарате помош од некој од проверените соработници, за да завршите се на време и без грешка. Љубов: Сите силни освојувачки адути на најтипичните претставници ...

Дожд од пари: Два хороскопски знаци ќе имаат финансиски успех оваа недела

Еспресо - 25.09.2023

Астролозите направија хороскоп за следната недела (од 25 септември до 1 октомври). Според нив, финансиски среќа ќе имаат само два знака од Зодијакот. Кој ќе се „капе“ во дожд од пари – прочитајте во продолжение.

Неделен хороскоп од 25 септември до 1 октомври: Кои ќе бидат најсреќните хороскопски знаци?

Кафе пауза - 25.09.2023

Не пропуштајте го хороскопот за оваа недела! Оваа недела би требало да се фокусирате на комуникацијата со другите, а можеби и притоа ќе наидете на одредени предизвици. Сепак, бидете трпеливи и отворени за размена на идеи.

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што нè советуваат ѕвездите за утре, 25 септември 2023 година, во врска со ...

Екран - 25.09.2023

Овен Работа: Ве очекува одличен работен ден, со полн интензитет да започнете нов деловен циклус и да започнете некоја од идеите кои се искристализираа во претходниот период. Љубов: Ве очекува нешто попасивно дејствување на полето на партнерските ...

Дневен хороскоп за 25.09.2023: Овни – најдете време за саканите, Девици – бидете трпеливи во љубовта

Црнобело - 25.09.2023

Водолија – На професионално поле, вашиот труд нема да остане незабележан. Во љубовта бидете реалистични и не дозволувајте малите проблеми да прераснат во сериозен ...

Денешен хороскоп 25.09.2023: Еве што ве очекува денеска според хороскопот

Lady - 25.09.2023

Овен Работа: Ве очекува одличен работен ден, со полн интензитет да започнете нов деловен циклус и да започнете некоја од идеите кои се искристализираа во претходниот период. Љубов: Ве очекува нешто попасивно дејствување на полето на партнерските ...

Денешен хороскоп: Еве што ве очекува денеска според вашиот хороскопски знак

Lady - 26.09.2023

Овен Работа: Иако многубројните ситуации ќе бараат одредено забрзување, не е исклучено да побарате помош од некој од проверените соработници, за да завршите се на време и без грешка. Љубов: Сите силни освојувачки адути на најтипичните претставници ...