TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

КАЛЕНДАРОТ СО ОБВРСКИ НА КЕЈТ МИДЛТОН Е ПРАЗЕН ДО КРАЈОТ НА ГОДИНАТА - тоа значи само едно, а еве како ќе влијае на ...

Фактор - 26.05.2024

Извори блиски до кралското семејство тврдат дека враќањето на Кејт Мидлтон во јавноста се одложува „за да се избегне стресот“ кој може да влијае на нејзиното влошено здравје. "Неколку соработници треба да го знаат точниот распоред на настани неколку ...

Новите информации за Кејт Мидлтон ја загрижија јавноста

А1 On - 26.05.2024

Последните информации за Кејт Мидлтон ја загрижија јавноста. Светот остана во шок откако принцезата од Велс, Кејт Мидлтон објави дека боледува од рак. По големите теории на заговор кои продолжуваат да се појавуваат, пристигнаа некои нови информации ...

Календарот на јавни настапи на Кејт Мидлтон е целосно празен до крајот на годината

Вечер Прес - 25.05.2024

Извор близок до принцезата од Велс за британските медиуми открил дека нејзиниот календар на јавни настапи е целосно празен до крајот на оваа година. Кејт Мидлтон неодамна откри дека боледува од рак и е на превентивна хемотерапија.

Нов удар за принцот Хари: „Да беше жива принцезата Дијана, тој немаше да се ожени со Меган“

Канал5 - 25.05.2024

„Да беше жива Дијана, многу луѓе би можеле да ме критикуваат за ова, но се сомневам дека Хари ќе се омажеше за Меган. Дијана беше многу внимателна со своите синови, тие беа нејзини момчиња.

Тажна вест од кралскиот двор: Календарот на принцезата Кетрин е празен до крајот на годината

Слободен Печат - 25.05.2024

„Многу од вработените треба да го знаат точниот распоред на настаните неколку месеци однапред. Календарот на Кејт, како што ми е кажано, е празен до крајот на годината. Ништо не е испланирано.

Сè што се знае за ракот на Кејт Мидлтон: Нема да се врати до крајот на годината

Еспресо - 25.05.2024

Принцезата од Велс последен пат присуствуваше на јавен настан на Божиќ, 25 декември 2023 година. После тоа, таа беше подложена на абдоминална операција, а последователно лекарите открија дека има и рак, но не е откриено на кој орган.

Нови информации за Кејт Мидлтон ја загрижија јавноста

Локално - 25.05.2024

Светот остана во шок откако принцезата од Велс, Кејт Мидлтон, објави дека боледува од рак По огромните теории на заговор кои продолжуваат да се појавуваат, пристигнаа некои нови информации за тоа кога принцезата ќе се појави во јавноста.

Кејт Мидлтон нема да се појави во јавноста до крајот на годината

Локално - 24.05.2024

Малку е веројатно дека Кејт Мидлтон ќе се појави во јавноста до крајот на годината и ќе помине време опкружена со семејството и пријателите додека продолжува со хемотерапијата откако и беше дијагностициран рак на почетокот од оваа година, изјавија ...

Веќе не личи на себе: Објавена нова слика од Кејт Мидлтон

Мастило - 24.05.2024

Луѓето ширум светот се шокирани од новиот портрет на принцезата од Велс Откако проговори во јавноста и објави дека боледува од рак, речиси и да нема вести за Кејт Мидлтон. Само повремено се појавуваат некои претпоставки.

Кејт Мидлтон нема да се појави во јавноста до крајот на годината

Репортер - 25.05.2024

Кејт Мидлтон најверојатно нема да се појави во јавноста до крајот на годината и ќе помине време опкружена со семејството и пријателите додека продолжува со хемотерапијата откако и беше дијагностициран рак на почетокот од оваа година, изјавија за ...

ТАЖНА ВЕСТ ОД КРАЛСКИОТ ДВОР, СИТУАЦИЈАТА НЕ Е ДОБРА Календарот на Кејт Мидлтон е празен до крајот на годината

+инфо - 25.05.2024

Британците се желни за каква било информација за здравјето на најомилениот член на кралското семејство, Кејт Мидлтон, но засега нема новости, а она што се објавува нема оптимистичка нота. „Многу од вработените треба да го знаат точниот распоред на ...

Календарот на Кејт Мидлтон е празен до крајот на годината

Либертас - 25.05.2024

Многу од вработените треба да го знаат точниот распоред на настаните неколку месеци однапред. Календарот на Кејт, како што ми е кажано, е празен до крајот на годината. Ништо не е испланирано.

Новите информации за Кејт Мидлтон многу ја загрижија јавноста поради ОВА

Убавина и Здравје - 26.05.2024

Светот остана во шок откако принцезата од Велс, Кејт Мидлтон , објави дека боледува од рак По огромните теории на заговор кои продолжуваат да се појавуваат, пристигнаа некои нови информации за тоа кога принцезата ќе се појави во јавноста.