TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Топлес и во танга Јелена Калеуша брутално секси ги „шашардиса“ сите (фото)

Хитпортал - 02.08.2020

Јелена Карлеуша во моментов е на одмор во Турција во истиот елитен хотел како и лани заедно со своите ќерки. Иако на фотографиите на нејзиниот Инстаграм може да се види само таа, во стилот на мама и ќерките објавуваат свои фотки на нивните профили.

(ФОТО) Мажите фантазираат – Карлеуша позира топлес

iPortal - 01.08.2020

Една од најпознатите пејачки на Балканот, контроверзната Јелена Карлеуша веќе неколку дена ужива на песочните плажи во Турција, од каде секојдневно споделува провокативни фотографии. Досега ја видовме во неколку различни изданија на бикини, но таа ...

Јелена Карлеуша од Турција ни испраќа жешка фотографија – позира топлес! (ФОТО)

Слободен Печат - 01.08.2020

Една од најпознатите пејачки на Балканот, контроверзната Јелена Карлеуша веќе неколку дена ужива на песочните плажи во Турција, од каде секојдневно ни испраќа провокативни фотографии. Досега ја видовме во неколку различни изданија на бикини, но таа ...

Пишувајте за риалити ѕвезди, немојте за мене: Сека Алексиќ строга кон медиумите

Женски магазин - 01.08.2020

Српската пејачка Сека Алексиќ секој ден ужива во својот дом кој личи на вистински мал рај. Често ја гледаме во костими за капење, како се забавува со синовите покрај базен. Имено пред некој ден под нејзина фотографија оставила коментар дека не е ...

(ФОТО) Дара Бубамара ја покажа тетоважата посветена на нејзината мајка

iPortal - 01.08.2020

Српската пејачка Дара Бубамара на „Инстаграм“ објави неколку фотографии на кои позира во бикини истакувајќи ги своите атрибути во прв план. Меѓутоа, не една објава на која е соблечена во бикини, седната на плажа, фолкерката ја покажа тетоважата на ...

(Фото) „Не сум трудна, дебела сум“ – Сека Алексиќ се сликаше во костим за капење

Репортер - 01.08.2020

Српската пејачка Сека Алексиќ објави слика во костим за капење додека лежи на базен покрај синот Јован. Фановите веднаш почнаа да ѝ честитаат за новата, трета бременост, оти на сликата изгледа како да има труднички стомак.

(ФОТО) Егзотичен модел на костим за капење: Карлеуша диктира трендови

Женски магазин - 31.07.2020

Познатата пејачка секогаш e уникатна и единствена во изборот на облека. Деновиве Јелена Карлеуша одмара во Труција со ќерките, а токму таму секој ден на социјалните мрежи споделува фотографии на кои таа е во костими за капење, буквално секој ден а ...