TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Северина на 47 години само во гаќички го покажа совршеното тело

Канал5 - 15.03.2019

Северина на Инстаграм објави фотографија на која е топлес , само со префрлена наметка и по гаќички. Северина на фотографијата ги покажа совршените нозе и деколте , што на нејзините фанови им го разубави денот.

Северина во гаќички без градник покажа дека во 47-та година изгледа фантастично

Точка - 15.03.2019

Северина денеска на својот Инстаграм профил објави фотографија која би можела да ви го поправи денот. Пејачката позирала во гаќички, а очигледно под горниот дел кој го облекла, нема градник.