TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Неделен хороскоп (19 до 25 февруари): Пари за Близнаците, новости за Девиците, трошоци за Стрелците…

Еспресо - 17.02.2024

Овен: Романтика, но внимателно Овенот ќе навлезе во сферата на романтиката и врските. Но, вреди да се забележи следново – мала е веројатноста прекумерната иницијатива да им донесе долгорочни позитивни резултати.

Дневен хороскоп за 17. февруари 2024 година

Канал5 - 17.02.2024

Дневен хороскоп за сабота, 17. февруари 2024 година. Водолија 21.1.-19.2. Љубов Не е исклучено да настане вистински хаос , кога ќе се обидете да искажете што чувствувате. Затоа молчете, а љубовта покажете ја со дела и се ќе биде во ред.

Дневен хороскоп за 17 февруари: Прифатете да побарате помош од другите

Слободен Печат - 17.02.2024

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 17 февруари , погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. Овни, ве очекува нешто побавен работен ритам во текот на овој ден, но тоа не значи помалку обврски. Едноставно не трчајте пред време.

Хороскоп за викенд: Овенот ги завршува обврските, додека Водолиите одмараат, но што е со Стрелците?

Убавина и Здравје - 17.02.2024

Секој со својата ѕвезда! Ви ја пренесуваме астролошката прогноза за сабота и недела, 17 и 18 февруари 2024 година. Овен Работа: Викендов е совршен за завршување на помалите задачи кои се насобрале.

Хороскоп за сабота, 17 февруари

Кумановски м. - 17.02.2024

Овен Работа: Фокусот на овој работен ден е трпението. Некои плаќања во готовина може да бидат одложени, а тоа може да ги наруши вашите претходни планови. Љубов: Ве очекува интересно патување и многу романтичен состанок со партнерот.

Викенд хороскоп: Страшно бурни љубовни два дена за неколку знаци

Женски магазин - 17.02.2024

ОВЕН ЉУБОВ: Ќе се чувствувате емотивно исцрпени или дури и тажни. Можеби ќе го обвинувате партнерот за вашата емоционална состојба. РАБОТА: Можна финансиска загуба, веројатно мала и очекувана. ЗДРАВЈЕ: Гастритис.

Дневен хороскоп за 16. февруари 2024 година

Канал5 - 16.02.2024

Дневен хороскоп за петок, 16. февруари 2024 година. Водолија 21.1.-19.2. Љубов Вашата поврзаност со друштво или пријатели и денеска ќе биде нагласена. Саканата личност ќе има разбирање за тоа.

Дневен хороскоп за 16 февруари: Bидете отворени за соработка со колегите

Слободен Печат - 16.02.2024

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 16 февруари , погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. Овни, преземете ги деловните задачи со многу ентузијазам и одлучност. Вашата енергија ќе биде заразна и ќе ги инспирира колегите.

Дневен хороскоп за 17 февруари

Lider - 17.02.2024

Ви ја пренесуваме астролошката прогноза за сабота и недела, 17 и 18 февруари 2024 година. Овен Работа: Викендов е совршен за завршување на помалите задачи кои се насобрале. Ќе се чувствувате позадоволни кога ќе го исчистите распоредот.

Дневен хороскоп (17.2.2024)

Нетпрес - 17.02.2024

Водолија Љубов Не е исклучено да настане вистински хаос , кога ќе се обидете да искажете што чувствувате. Затоа молчете, а љубовта покажете ја со дела и се ќе биде во ред. Кариера Можни се проблеми во заклучување на краткорочни планови за работа.

Дневен хороскоп (17.2.2024) | NetPress

365 - 17.02.2024

Водолија Љубов Не е исклучено да настане вистински хаос , кога ќе се обидете да искажете што чувствувате. Затоа молчете, а љубовта покажете ја со дела и се ќе биде во ред. Кариера Можни се проблеми во заклучување на краткорочни планови за работа.

Викенд хороскоп: Овенот завршува обврски, Водолиите на заслужен одмор

Кајгана - 17.02.2024

Каква е астролошката прогноза за сабота и недела, 17 и 18 февруари 2024 година за вашиот знак? Работа : Викендов е совршен за завршување на помалите задачи кои се насобрале. Ќе се чувствувате позадоволни кога ќе го исчистите распоредот.