TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Приведени две млади лица од Џепчиште – еве што било пронајдено кај нив!

Курир - 11.06.2021

На 10.06.2021 во 21.00 чaсот на ул.„Иво Рибар Лола“ во Тетово, полициски службеници од СВР Тетово ги лишиле од слобода С.Б.(24) од с.Требош, тетовско и С.А.(25) од с.Џепчиште, тетовско, затоа што при преглед кај нив била пронајдена и одземена ...

Приведени две лица од тетовско, пронајдена дрога

24Инфо - 11.06.2021

На 10.06.2021 во 21.00 чaсот на ул.„Иво Рибар Лола” во Тетово, полициски службеници од СВР Тетово ги лишиле од слобода С.Б.(24) од с.Требош, тетовско и С.А.(25) од с.Џепчиште, тетовско, затоа што при преглед кај нив била пронајдена и одземена ...

Приведени две лица од тетовско, пронајдена дрога

Сител - 11.06.2021

На 10.06.2021 во 21.00 чaсот на ул.„Иво Рибар Лола“ во Тетово, полициски службеници од СВР Тетово ги лишиле од слобода С.Б.(24) од с.Требош, тетовско и С.А.(25) од с.Џепчиште, тетовско, затоа што при преглед кај нив била пронајдена и одземена ...

Приведен малолетник од тетовско – кај него била пронајдена марихуана

Курир - 11.06.2021

На 10.06.2021 во 21.40 часот на ул.„Киро Ристевски Дрнц“ во Тетово, полициски службеници од СВР Тетово лишиле од слобода 17-годишник од с.Требош, тетовско, затоа што при преглед кај него била пронајдена и одземена марихуана.

Пронајдена дрога во Тетово, приведено едно лице

24Инфо - 11.06.2021

На 10.06.2021 во 21.40 часот на ул.„Киро Ристевски Дрнц” во Тетово, полициски службеници од СВР Тетово лишиле од слобода 17-годишник од с.Требош, тетовско, затоа што при преглед кај него била пронајдена и одземена марихуана.

Пронајдена дрога во Тетово, приведено едно лице

Слободен Печат - 11.06.2021

На 10.06.2021 во 21.40 часот на ул.„Киро Ристевски Дрнц” во Тетово, полициски службеници од СВР Тетово лишиле од слобода 17-годишник од с.Требош, тетовско, затоа што при преглед кај него била пронајдена и одземена марихуана.

Кај малолетник од тетовско пронајдена дрога

Lider - 11.06.2021

На 10.06.2021 во 21.40 часот на ул.„Киро Ристевски Дрнц“ во Тетово, полициски службеници од СВР Тетово лишиле од слобода 17-годишник од с.Требош, тетовско, затоа што при преглед кај него била пронајдена и одземена марихуана.

Пронајдена марихуана кај 17 годишен тетовец

Сител - 11.06.2021

Синоќа во 21.40 часот на ул.„Киро Ристевски Дрнц“ во Тетово, полициски службеници од СВР Тетово лишиле од слобода 17-годишник од с.Требош, тетовско, затоа што при преглед кај него била пронајдена и одземена марихуана, информираа од МВР.

Пронајдена дрога во Тетово, приведено едно лице

Centar - 11.06.2021

На 10.06.2021 во 21.40 часот на ул.„Киро Ристевски Дрнц“ во Тетово, полициски службеници од СВР Тетово лишиле од слобода 17-годишник од с.Требош, тетовско, затоа што при преглед кај него била пронајдена и одземена марихуана.

Пронајдена дрога кај малолетник

ММС - 11.06.2021

Пронајдена дрога во Тетово, приведено едно лице. -На 10.06.2021 во 21.40 часот на ул.„Киро Ристевски Дрнц“ во Тетово, полициски службеници од СВР Тетово лишиле од слобода 17-годишник од с.Требош, тетовско, затоа што при преглед кај него била ...

Пронајдена марихуана, приведен малолетник од Тетово

iPortal - 11.06.2021

Полициски службеници од Тетово синоќа лишиле од слобода малолетник од Требош откако кај него пронашле марихуана. МВР информира дека вчера, во 21.40 часот, на улица „Киро Ристевски Дрнц“ во Тетово, полициски службеници од СВР Тетово лишиле од слобода ...

Приведен малолетник од Тетово, полицијата му пронашла марихуана

Независен - 11.06.2021

Полициски службеници од Тетово синоќа лишиле од слобода малолетник од Требош откако кај него пронашле марихуана. МВР информира дека вчера, во 21.40 часот, на улица „Киро Ристевски Дрнц“ во Тетово, полициски службеници од СВР Тетово лишиле од слобода ...

Приведен малолетник од Тетово, полицијата му пронашла марихуана

Опсервер - 11.06.2021

– Полициски службеници од Тетово синоќа лишиле од слобода малолетник од Требош откако кај него пронашле марихуана. МВР информира дека вчера, во 21.40 часот, на улица „Киро Ристевски Дрнц“ во Тетово, полициски службеници од СВР Тетово лишиле од ...

Приведен малолетник од Тетово, полицијата му пронашла марихуана

MakPress - 11.06.2021

Полициски службеници од Тетово синоќа лишиле од слобода малолетник од Требош откако кај него пронашле марихуана. МВР информира дека вчера, во 21.40 часот, на улица „Киро Ристевски Дрнц“ во Тетово, полициски службеници од СВР Тетово лишиле од слобода ...

Приведен дилер од Куманово, пронајдена е дрога

Lider - 10.06.2021

Пронајдена и одземена кафеава прашкаста материја. На 09.06.2021 во 20:00 часот, полициски службеници од СВР Куманово го лишиле од слобода Р.Е.(47) од Куманово затоа што при преглед кај него била пронајдена и одземена кафеава прашкаста материја.

Приведен дилер од Куманово

МКД - 10.06.2021

Кумановската полиција синоќа го лишила од слобода Р.Е. (47) поради тоа што кај него пронашле дрога. „На 09.06.2021 во 20:00 часот, полициски службеници од СВР Куманово го лишиле од слобода Р.Е.

Приведен дилер од Куманово, пронајдена дрога

iPortal - 10.06.2021

Кумановската полиција синоќа го лишила од слобода Р.Е. (47) поради тоа што кај него пронашле дрога. -На 09.06.2021 во 20:00 часот, полициски службеници од СВР Куманово го лишиле од слобода Р.Е.

Приведен дилер од Куманово, пронајдена дрога

Опсервер - 10.06.2021

Кумановската полиција синоќа го лишила од слобода Р.Е. (47) поради тоа што кај него пронашле дрога. -На 09.06.2021 во 20:00 часот, полициски службеници од СВР Куманово го лишиле од слобода Р.Е.

Приведен дилер од Куманово, пронајдена дрога

Kumanovo News - 10.06.2021

Полициски службеници од СВР Куманово синоќа во 20 часот го лишиле од слобода Р.Е.(47) од Куманово, затоа што при преглед кај него била пронајдена и одземена кафеава прашкаста материја. Тој бил приведен во полициска станица и по целосно документирање ...