TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Никол Шерцингер во бикини на плажа ги воодушеви фановите: Како ти успева тоа?!

Хаштаг - 14.01.2021

Пејачката откри како и успева да изгледа одлично на фотографиите... Никол Шерцингер секогаш плени со убавина, а освен по песните, позната е и по виткото и згодно тело. Пејачката постојано позира и се фотографира за својот Инстаграм профил, а со ...

Згодната Никол Шерцингер воодушеви со фотографии во бикини, па откри како изгледа толку добро на сликите

А1 On - 14.01.2021

Една од најубавите и најзгодни жени на светот, пејачката Никол Шерцингер, повторно го воодушеви светот. Имено, членката на групата Pussycat Dolls на својот Инстаграм профил објави серија фотографии на кои позира во бикини на плажа.

ФОТО: Секси Никол Шерцингер ќе ви го разубави денот- легна на песокот и покажа зошто е меѓу најзгодните пејачки на ...

Press24 - 14.01.2021

Постојат милион причини зошто е меѓу најатрактивните и најзгодните пејачки на светот, а има и милион причини да ги погледнете новите жешки фотографии на Никол Шерцингер. Легната на песок, во минијатурно бикини, исончана и секси, Никол позираше, а ...

Никол Кидман проговори за последниците од снимањето психолошки трилери: Не знаев што е фикција, а што вистина

Слободен Печат - 14.01.2021

Интригите околу мини-серијата „The Undoing“ на „HBO“ во која главните улоги ги играат Никол Кидман и Хју Грант, не стивнуваат. Откако многу гледачи се побунија дека некои ситуации во серијата се збунувачки и не се разјаснети целосно, неодамна Кидман ...

Никол Кидман за новата серија: „Ми беше и ментално и физички лошо“

Точка - 14.01.2021

Никол Кидман неодамна зборувала за здравствените проблеми кои ги имала за време на снимањето на серијата „The Undoing“. Актерката го толкувала ликот на психотерапевтката Грејс Фрејзер, која одеднаш е во центарот на истрагата за убиство, а нејзиниот ...

Оскаровката Никол Кидман ја отвори душата и призна дека ѝ се слошило поради снимањето на хит серијата „Тhe Undoing“: ...

Попара - 13.01.2021

Никол Кидман е главната sвезда на новата хит серија на HBO „Тhe Undoing“ во која глуми заедно со славниот колега Хју Грант. Серијата со шест епизоди брзо стана една од најгледаните во моментот, но многу гледачи се жалат дека некои ситуации не се ...

Никол Кидман проговори за последиците од улогите во психолошките трилери

Нетпрес - 13.01.2021

Никол Кидман во новото интервју за интернет-емисијата „ВТФ“, говори за тоа како последните две нејзини улоги во психолошките трилери „Големите мали лаги“ ( Big Little Lies ) и „Слом“ ( The Undoing ) ѝ влијаеле на психофизичкото здравје.

Никол Кидман: Психолошките трилери влијаат на здравјето

Вечер Прес - 13.01.2021

Холивудската актерка НиколКидман, која глумеше во психолошките трилери „Големите мали лаги“ (BigLittleLies) и „Слом“ (TheUndoing) открива дека тие ѝ влијаеле на психофизичкото здравје. Во интервјуто за интернет-емисијата „ВТФ“, таа вели дека кај тие ...

Никол Кидман проговори за лошите последици од улогите во психолошките трилери

ТВ21 - 13.01.2021

Никол Кидман во новото интервју за интернет-емисијата „ВТФ“, говори за тоа како последните две нејзини улоги во психолошките трилери „Големите мали лаги“ ( Big Little Lies ) и „Слом“ ( The Undoing ) ѝ влијаеле на психофизичкото здравје.