TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мадона повторно ги прекрши правилата на Инстаграм, фановите разочарани (ФОТО)

Канал5 - 25.11.2021

Кралицата на попот, Мадона, повторно е на удар на негативни коментари, а овој пат причина е нејзиниот последниот испад на Инстаграм кој предизвика потсмев. Сакајќи да го задржи статусот на симболот s * x во последната објава на Инстаграм, покрај ...

Мадона ја шокираше јавноста, објави серија порнографски фотографии, фановите револтирани (фото)

Во Центар - 25.11.2021

Мадона (63) дефинитивно треба да ја земе титулата кралица на скандалите, бидејќи тоа е она што таа го прави повеќе од музиката. Таа како да добила листа од најшокантните работи што може да ги направи една јавна личност во кариерата, па слепо ја ...

И од неа е премногу: Мадона со вулгарни фотографии ги разочара фановите (ФОТО)

Курир - 25.11.2021

Мадона (63) ги разочара и најверните фанови со безобразните фотографии кои ги сподели на Инстаграм. На нив таа со разголено тело позира на провокативен начин. Фановите не ја поштедија од негативни коментари.

БОГАТО ЃУБРЕ: Мадона има 850 милиони долари на сметката, а работниците ги тера да работат БЕСПЛАТНО!

Убавина и Здравје - 25.11.2021

Кралицата на поп-музиката Мадона (63) повторно е цел на критики во јавноста, откако на Инстаграм напиша дека ги тера своите вработени да работат бесплатно. Мадона, чие богатство се проценува на 850 милиони долари, објави фотографии што ги направила ...

Новите фотографии на Мадона се како оние од содржините за возрасни: „Вашите деца се сигурно горди...“

Точка - 25.11.2021

Мадона (63) треба да ја понесе титулата на кралица на скандалите затоа што тоа е тоа со што повеќе се занимава од музиката. Освен 30-на години помладото момче, голотиите и операциите, сега на Инстаграм таа објавила фотографии кои потсетуваат на оние ...

Мадона со порнографски фотографии на Инстаграм (ФОТО)

Убавина и Здравје - 25.11.2021

Кралицата на поп-музиката, као што медиумите ја нарекуваат Мадона (63) , на Инстаграм објавила фотографии кои потсетуваат на оние од содржините за возрасни. Освен што ѝ се гледаат голите гради, пeјачката позира и во компромитирачки пози.

„Ова е веќе срамота“ – Мадона (63) остро критикувана за експлицитните, разголени фотки на Инстаграм

Црнобело - 25.11.2021

Мадона (63) ги разгневи и најголемите фанови со „вулгарните“ фотки што ги сподели на Инстаграм на кои со разголено тело позира на провокативен начин. Мадона редовно споделува провокативни фотографии на Инстаграм, но за најновата објава доби критики ...

ФОТО | Поп-кралицата Мадона „претера“, фановите на Инстаграм ја нападнаа со коментари!

Слободен Печат - 24.11.2021

Поп-кралицата Мадона се најде на удар на силни критики поради објавата на својот Инстаграм профил, која нејзините следбеници ја нарекоа „ужасна“. На фотографијата се гледа како ѝ држат нож под брадата.