TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Припадниците на овие хороскопски знаци се нервираат кога некој ќе го спомене Денот на вљубените

Убавина и Здравје - 12.02.2019

Додека некои девојки се радуваат, на некои им се крева коса од глава и при самата помисла на овој празник на љубовта Припадниците на овие 4 хороскопски знаци не го поднесуваат Денот на вљубените… Тврдоглавите Јарци не сакаат да ја слават својата ...

Димитар Атанасовски по потрага за совршен подарок за „Денот на вљубените“, а изборот падна на ова (фото)

Вистина.мк - 12.02.2019

На 14 февруари некои го прославуваат „Денот на вљубените“, а некои го прославуваат Св „Трифун“. Оние кои го слават „Денот на вљубените“ за својот партнер или партнерка купуваат одреден подарок како знак на внимание и почит кон својот избраник/ ...

СОВРШЕНА ДВОЈКА: Исти блузони за Денот на вљубените

Женски магазин - 12.02.2019

Парчињата облека со омилените ликови од детството се постојано „ин“, па токму затоа за Денот на вљубените подгответе се еден малку поинаков ...

Студио Модерна препорачува: Овој Ден на Вљубените поминете го без стрес!

Fashionel - 11.02.2019

Овој Валентајн бидете инвентивни и наместо стандардните подароци, изненадете ги вашите сакани со нешто неочекувано, а сепак корисно и функционално. А идеален избор на подароци ќе најдете на едно место – Студио Модерна.

Овие хороскопски знаци не го поднесуваат Денот на вљубените

Нетпрес - 11.02.2019

Една од главните теми во февруари дефинитивно е Денот на вљубените. И додека едни едвај го чекаат, други на самото споменување на овој ден „им се крева косата на глава“. Се прашувате зошто е тоа така? Астролозите тврдат дека големо влијание на тоа ...

Јарецот, Девицата, Водолијата не го поднесуваат Валентајн – Со нив тешко ќе го прославите

Скопје24 - 12.02.2019

Една од главните теми во февруари дефинитивно е Денот на вљубените. И додека едни едвај го чекаат, други на самото споменување на овој ден „им се крева косата на глава“. Се прашувате зошто е тоа така? Астролозите тврдат дека големо влијание на тоа ...

Овие хороскопски знаци не го поднесуваат Денот на вљубените

Press24 - 12.02.2019

Се прашувате зошто е тоа така? Астролозите тврдат дека големо влијание на тоа има хороскопот и дека луѓето родени во овие четири знаци едноставно не го поднесуваат Валентајн. Јарец Тврдоглавите Јарци воглавно не сакаат кога ќе им се каже дека треба ...