TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Идната снаа на Ѓоковиќ популарна на Инстаграм

Репортер - 14.01.2018

Братот на Новак Ѓоковиќ, Ѓорѓе, подолго време е во љубов со Тијана Ралиќ. Српските медиуми пишуваат дека наскоро тие треба да се земат, но и дека Тијана одлично се согласувала со познатиот тенисер и неговата сопруга Јелена.

Погледнете како изгледа Тијана, жешката снаа на Ѓоковиќ

Exclusive.mk - 14.01.2018

Тијана Ралиќ, девојката на братот на Новак Ѓоковиќ, на Инстаграм објави фотографии од нивниот одмор во Занзибар. Тијана и Ѓорѓе се повеќе години во врска. Погледнете како тие си го поминуваат ...

ЖЕШКА И ПРОВОКАТИВНА: Новите секси фотографии покажуваат зошто Ѓоковиќ е лудо вљубен во неа (ФОТО)

Курир - 13.01.2018

Дека не може само Новак Ѓоковиќ да се пофали со убава сопруга доказ е повеќегодишната девојка на неговиот брат Ѓорѓе Ѓоковиќ. Станува збор за Тијана Ралиќ, која веќе сите ја нарекуваат нова снаа на познатото семејство.

Новите секси фотографии покажуваат зошто Ѓоковиќ е лудо вљубен во неа

Бриф - 14.01.2018

Дека не може само Новак Ѓоковиќ да се пофали со убава сопруга доказ е повеќегодишната девојка на неговиот брат Ѓорѓе Ѓоковиќ. Станува збор за Тијана Ралиќ, која веќе сите ја нарекуваат нова снаа на познатото семејство.