TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Момче од Жупа уценувало 17-годишно девојче со нејзините разголеми фотографии

Сител - 07.12.2017

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Дебар поднесе кривична пријава против Р.А. (22) од с. Елевци, Центар Жупа, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “уцена”. Р.А.

Кривична пријава за 22-годишник од Центар Жупа за уцена

ТВ21 - 07.12.2017

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Дебар поднесе кривична пријава против Р.А. (22) од село Елевци, Центар Жупа поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „уцена“. Како што информира денеска МВР, Р.А.

Уценувал испраќајки на родител експлицитни фотографии од неговата 17-годишна ќерка

еМагазин - 07.12.2017

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Дебар поднесе кривична пријава против Р.А. (22) од село Елевци, Центар Жупа поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „уцена“. Како што информира денеска МВР, Р.А.

Кривична пријава за 22-годишник од Центар Жупа за уцена

А1 On - 07.12.2017

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Дебар поднесе кривична пријава против Р.А. (22) од село Елевци, Центар Жупа поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „уцена“. Како што информира денеска МВР, Р.А.

Малолетничка од Центар Жупа уценувана: Ги испратиле експлицитните фотографии на татко и

Press24 - 07.12.2017

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Дебар поднесе кривична пријава против 22-годишниот Р.А. од селото Елевци, Центар Жупа, за уцена. Младото момче набавило фотографии со експлицитна содржина од 17-годишно девојче и се обидело да ја ...

22-годишник уценувал малолетничка со нејзини интимни фотографии

МКД - 07.12.2017

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Дебар поднесе кривична пријава против Р.А. (22) од с. Елевци, Центар Жупа, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело уцена. Р.А.

Момче од Жупа уценувало 17-годишно девојче со нејзините разголеми фотографии

МК News - 07.12.2017

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Дебар поднесе кривична пријава против Р.А. (22) од с. Елевци, Центар Жупа, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “уцена”. Р.А.

Уценувач испратил експлицитни фотографии од 17-годишно девојче на нејзинито татко

Фокус - 07.12.2017

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Дебар поднесе кривична пријава против Р.А. (22) од селото Елевци, Центар Жупа, бидејќи набавил фотографии со експлицитна содржина од 17-годишно девојче и се обидел да ја уценува.

Малолетничка од Центар Жупа уценувана: Ги испратиле експлицитните фотографии на татко и

Скопје24 - 07.12.2017

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Дебар поднесе кривична пријава против 22-годишниот Р.А. од селото Елевци, Центар Жупа, за уцена. Младото момче набавило фотографии со експлицитна содржина од 17-годишно девојче и се обидело да ја ...