TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Блескаво чисти садови по секое миење: Избегнувајте една работа пред да ги ставите во машината за миење

Попара - 09.12.2023

Машината за миење садови ве поштедува од главоболка и мачното миење садови по подготовката на храната и ви остава време за одмор и уживање во времето со вашето семејство. Сепак, веројатно ви се случило безброј пати да ги извадите садовите валкани од ...

Ги користите секој ден, но можеби не знаете дека тие се спасувачи за тешки домашни работи

Во Центар - 09.12.2023

Тие имаат своја основна примена, но дома можете да ги користите за разни практични работи. Тие се дизајнирани да се борат против тврда вода, дамки и маснотии од храна, но дали знаете што можете да исчистите со само една таблета за машина за миење ...

ТРИК ЗА БРЗО ЧИСТЕЊЕ НА ТОАЛЕТНАТА ШКОЛКА! Заштедете време и пари!

Попара - 08.10.2022

Таблетите за миење садови се исклучително разновидни средства за чистење кои можат да ви бидат од корист дури и ако немате машина за перење садови. Малкумина знаат дека тие можат успешно да се користат за отстранување на лош мирис и тврдоглава ...