TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Семејството Ражнатовиќ на Копаоник: Вељко и Богдана уживаат во зимската магија со синот Жељко

Хаштаг - 13.01.2021

Деновиве Вељко Ражнатовиќ ужива на зимски одмор на Копаоник со сопругата Богдана и синот Жеjко. Судејќи според објавите на социјалните мрежи, Вељко одлично се забавува со семејството и кучето на најпознатата српска планина.

Безобразно секси, Јелена Карлеуша објави голи фотки на снег и направи хаос на Инстаграм (фото)

Хитпортал

Карлеуша секси и во Копаоник

ЗаЗабава

Карлеуша среде снегот на Копаоник се соблече само по танга: Задникот цело време и го печеше сонце, а фановите се препотија (ФОТО)

Курир

Додека мама Карлеуша позира речиси гола, што прават нејзините ќерки?

Хаштаг

Јелена Карлешува позира во танга на снегот ФОТО

+инфо

Карлеуша гола на снегот среде јануари!

Во Центар

Канал5 Република Репортер Вистина.мк Вечер Локално Фактор

Лепа Брена купи цел кат во луксузна населба: Прв комшија- Новак Ѓоковиќ

Фактор - 13.01.2021

Една од најголемите sвезди во регионот веќе четири децении, 60-годишната пејачка Лепа Брена и нејзиниот две години помлад сопруг, поранешниот тенисер Боба Живојиновиќ, неодамна одлучија да се преселат во соседството на најдобриот светски тенисер, ...

Единствен во Србија: Лепа брена потроши 150.000 евра за нов автомобил

Женски магазин

Лепа Брена му купи на синот подарок каков што нема друг во Србија – чини огромно богатство

Скопје24

Лепа Брена му купила на синот луксузен автомобил што го имаат само стотина во светот

+инфо

(Фото) Виктор Живојиновиќ доби „бе-ем-ве“ за подарок од Лепа Брена

Репортер

Во Србија има само еден таков: Лепа Брена го израдува синот со подарок кој вреди цело богатство

Хаштаг

Лепа Брена му купи на синот автомобил од 150.000 евра: Во Србија нема друг, таков е само неговиот, а во светот ги има само стотина! (ФОТО)

Вистина.мк