TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Најубавите жени се родени во овие хороскопски знаци

Скопје24 - 18.03.2023

Родените во знакот на Рибите, Девицата, Лавот, Овенот и Вагата се едни од најубавите. РИБИ Креативноста и сочувството ги прават Рибите еден од најубавите знаци во хороскопот. Тие се чувствителни, сочувствителни и многу емотивни.

Ќе треперат од среќа: Три хороскопски знаци веќе следната недела ќе се капат во љубов

Еспресо

3 хороскопски знаци кои се добри со пари

Вести плус

ЛОШ СПОЈ ЗА ПАТУВАЊЕ – Овие хороскопски знаци НИКОГАШ не треба да одат заедно на одмор

Вести плус

Ова се најтврдоглавите хороскопски знаци – често влегуваат во конфликти и проблеми

Точка

Јазикот зад забите: Три хороскопски знаци може да останат без работа на крајот на март

Еспресо

Овие три хороскопски знаци не простуваат лаги и измами!

Локално

Еспресо Женски магазин Еспресо Женски магазин Убавина и Здравје Локално ТВ21 Во Центар

Имаат репутација на кралеви на драмата: Хороскопски знаци кои знаат да направат сцена поради најмала ситница

Точка - 18.03.2023

Сите хороскопски знаци имаат уникатни особини и карактеристики, па затоа е тешко да се каже дека само одредени знаци сакаат драма. Но, според астролошките карактеристики, некои знаци се склони кон подраматични и поемотивни изразувања од другите.

Тие имаат репутација како кралеви на драмата: Знаци кои прават сцени над мали нешта

ТВ21

Тие имаат репутација како кралеви на драмата: Знаци кои прават сцени над мали нешта

Zoom

Астро прогноза за сабота, 18 март

Еспресо - 18.03.2023

ОВЕН На Овенот ќе му биде тешко да го зачува душевниот мир. Не земајте при срце што ќе се случи во текот на овој ден. Во блиска иднина, сè ќе се врати на своето место. БИК Ѕвездите ги советуваат Биковите да се откажат од минатото и да престанат да ...

Овие знаци навистина не поминуваат денес добро

ТВ21 - 17.03.2023

Со ОВИЕ знаци, петок би можел да биде проблематичен. Рак Раковите се многу чувствителни и емотивни по природа, па би можеле да имаат лош ден доколку се соочат со несогласувања или конфликти со другите.

Овие знаци навистина не поминуваат денес добро

Zoom

Априлски среќници: Два хороскопски знаци ќе бидат добитници на сите полиња

Еспресо - 17.03.2023

Астролозите именуваа два знака од Зодијакот кои ќе имаат многу, многу среќа во месецот пред нас, април. Ѕвездите им ветуваат радост, среќа и пробив во сите работи и на сите полиња. А кои се овие среќници – прочитајте понатаму.