TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Денешен хороскоп: романтичен ден за рибите, водолиите да не брзаат

Lady - 02.10.2023

Овен Работа: Полни со самодоверба и работна етика ја започнувате новата недела во која ве очекуваат бројни професионални обврски и докажувања на деловен план. Љубов: За повеќето типични претставници на овој знак љубовните врски денес треба да бидат ...

Месечен хороскоп: Овие три хороскопски знаци ги очекува нова љубов, време е за промени

Женски магазин - 02.10.2023

Овен Љубов: Партнерот ви изгледа сомнително и тоа се одразува на вашето лошо расположение. Не сакате да се карате за ситници кои непотребно ве раздвојуваат. Работа: Ве очекуваат разни обврски, треба добро да се организирате при средбата со колегите.

Неделен хороскоп за 2.-9. октомври 2023 година

Канал5 - 01.10.2023

Неделен хороскоп за периодот од понеделник, 2.- 9.октомври 2023 година. Вага 24.9.-23.10 Љубов Саканата личност ќе зрачи многу повеќе од вас , па слободно препуштете и да ве води. Таа овие денови значително подобро ќе го осмисли вашето слободно ...

Дневен хороскоп за 1. октомври 2023 година

Канал5 - 01.10.2023

Дневен хороскоп за недела, 1. октомври 2023 година. Вага 24.9.-23.10. Љубов Во вашиот приватен живот работите се одвиваат како што треба. Поради тоа неумесни прашања не ве загрижуваат. Кариера Ќе треба да поработите на една работа заостаната од ...

Дневен хороскоп за 1 октомври: Се наоѓате во „емотивен јаз“

Слободен Печат - 01.10.2023

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 1 октомври , погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денес. Доколку немате доволно доверба во одредени соработници, направете го она што е неизбежно за да ги зачувате вашите деловни интереси.

Октомври чука на врата со нешто големо: Престојниот месец на овие знаци ќе им ја смени судбината

Вечер Прес - 30.09.2023

Добредојдовте во магичниот октомври. Додека листовите добиваат нежни тонови на есенските бои, ѕвездите пишуваат нови приказни за секој хороскопски знак. Октомври нè воведува во време на промени, откривања и длабоки сознанија и носи нешто ново за ...

Дневен хороскоп за 30. септември 2023 година

Канал5 - 30.09.2023

Дневен хороскоп за сабота, 30. септември 2023 година. Вага 24.9.-23.10. Љубов Вашата љубовна приказна ќе продолжи да се развива , на ваша радост. Затоа дотерајте се и излезете во друштво. Кариера Времето работи за вас , а вие му се препуштате со ...

Дневен хороскоп за 30 септември: Денеска сте под силен притисок

Слободен Печат - 30.09.2023

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 30 септември , погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. На професионално поле, повеќето од вас успешно ќе ја поврзат креативноста, интуицијата, стандардните работи и опуштениот пристап кон нив.

Дневен хороскоп за 30 септември 2023 година

Попара - 30.09.2023

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 30 септември, погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. Овен На професионално поле, повеќето од вас успешно ќе ја поврзат креативноста, интуицијата, стандардните работи и опуштениот пристап кон нив.

Месечен хороскоп: Октомври носи деловни можности, но внимавајте како ги трошите парите

4NEWS - 01.10.2023

Добредојдовте во магичниот октомври. Додека листовите добиваат нежни тонови на есенските бои, ѕвездите пишуваат нови приказни за секој хороскопски знак. Октомври нè воведува во време на промени, откривање и длабоко знаење и носи нешто ново за секој ...

Месечен хороскоп за октомври 2023 година

ТВ21 - 01.10.2023

Добредојдовте во магичниот октомври. Додека листовите добиваат нежни тонови на есенските бои, ѕвездите пишуваат нови приказни за секој хороскопски знак. Октомври нè воведува во време на промени, откривање и длабоко знаење и носи нешто ново за секој ...