TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тие се изложени на ризик од зависност: Овие хороскопски знаци треба помалку да користат мобилни телефони

ТВ21 - 29.09.2023

ДЕНЕС е тешко да се замисли каква било интеракција без мобилен телефон. Употребата на мобилни уреди стана секојдневие, не само за повици или пораки, туку затоа што ги користиме за да добиваме вести и информации од светот.

Или сѐ или ништо: Дознајте кој е најекстремниот хороскопски знак

Убавина и Здравје

Дневен хороскоп за 29.09.2023: Девици – бидете трпеливи во љубовта, Јарци – послушајте ги советите на саканите

Црнобело

Четири хороскопски знаци кои се мајстори за иновации

ТВ21

Доаѓа ретроградниот Марс, кој со себе носи хаос – Кои 4 хороскопски знаци ќе ја завршат годината неславно?

Црнобело

Крајот на неделата ќе им даде нова шанса: Два хороскопски знаци ќе поместат планини

Еспресо

Дневен хороскоп за 28.09.2023: Девици – не им се доверувајте на колегите, Ваги – ви треба ментален одмор

Црнобело

Точка Еспресо Убавина и Здравје Еспресо Zoom Zoom

Астро прогноза за петок, 29 септември

Еспресо - 29.09.2023

Овен Среќата ќе блесне во животот на Овенот. Конечно ќе верувате во чудо и ќе можете да заборавите на сите лоши работи. Обидете се да поминувате време со сите ваши пријатели, не лишувајте ги од вашето внимание, бидејќи многу е подобро да ...

Астро прогноза за четврток, 28 септември

Еспресо

Рибите денеска ги очекува возбудлив ден, лавовите да не ги повторуваат истите грешки

Lady - 29.09.2023

Овен Бизнис: Овенот и овој петок би можел да биде многу ангажиран во бизнисот, пред се кога станува збор за завршување на работата поврзана со формалности и документација. Љубов: Овој ден не би требало значително да се разликува од претходниот на ...

Најпознат астролог открива среќни вести за некои: Два хороскопски знаци да се подготват – ќе имаат…

Вечер Прес

Утре пристигнува последната супермесечина за оваа година, астролозите наведуваат дека ќе влијае на овие 4 хороскопски знаци

Точка

Овие три хороскопски знаци се родени да го менуваат светот, еден од нив посебно се истакнува

Независен

Тешко е да ги разбудите: Овие три хороскопски знаци обожаваат да спијат

Убавина и Здравје

ТРИ знаци кои ќе ги следи среќа до крајот на 2023 година – сè што ќе посакаат може да им се оствари

Lady

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што нè советуваат ѕвездите за денес, 28.09.2023 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Екран

Женски магазин Попара Lady Алсат-М Екран

Ѕвездениот портал се отвори: Подгответе се за промени и тензии, а еве што треба да направите за да ги остварите вашите ...

Женски магазин - 28.09.2023

Се верува дека ѕвездениот портал за влегување во нова димензија на свеста се отвора три дена пред и три дена по денот на полната месечина. Месечината традиционално го претставува женскиот аспект кој е поврзан со плодноста, оплодувањето, растот и ...

Полна Месечина на 29 октомври: Што ги очекува хороскопските знаци?

Скопје инфо

Полната Месечина на 29 септември најмногу ќе му влијае на овој хороскопски знак!

Кафе пауза

Се наближува Полната Месечина во Овен – што значи тоа за секој хороскопски знак?

Вечер Прес

Полната месечина на 29.09 најмногу ќе влијае врз 4 хороскопски знаци: Еден од нив многу ќе профитира, а еве што ги очекува другите!

Убавина и Здравје

В петок е последната Супермесечина годинава: Четири знака ќе имаат судбински пресврт

Кајгана

Нови врски и пеперутки во стомакот: На 3 хороскопски знаци полната месечина во Овен им носи среќа во љубовта

Женски магазин

Кафе пауза Алсат-М Zoom Во Центар Слободен Печат Женски магазин Попара