TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лукаревска: Поголем број кандидатки на локалните избори

Centar - 11.06.2021

Ние сме тие кои го пренесуваме гласот на позитивните промени, храброста секаде пренесува храброст , токму затоа како жена, силно го поддржувам родовиот идентитети, порачувам да имаме повеќе кандидатки за градоначалнички и советнички, порача заменик ...

Лукаревска на трибината „Најдоброто“ во Скопје: СДСМ е прв и единствен во промените, ќе излеземе со одлична кадровска и ...

iPortal - 11.06.2021

-Скопје е бренд, Скопје е нашето детство, сегашност и иднина, Скопје е нашата младост, спомени, Скопје знае да сплотува и зближува, Скопје го заслужува најдоброто, а СДСМ секогаш го нуди најдоброто за Скопје, порача заменик претседателката на СДСМ ...

(ВО ЖИВО) Граѓанска трибина на СДСМ во Скопје

iPortal - 11.06.2021

Проследете ја во живо граѓанска трибина на СДСМ под мотото „Најдоброто за нашата општина“ на која ќе се обратат Зоран Заев, претседател на СДСМ, Сања Лукаревска, заменик претседателка на СДСМ и Фамир Битиќи, потпретседател на ...

Заев, Лукаревска и Битиќи вечерва на граѓанска трибина во Скопје

iPortal - 11.06.2021

Вечерва со почеток во 19.00 часот во Скопје (кај паркингот пред Аква парк – сала Борис Трајковски) СДСМ ќе одржи граѓанска трибина под мотото „Најдоброто за нашата општина“. На трибината ќе говорат: – Зоран Заев, претседател на СДСМ – Сања ...

Граѓанска трибина во Скопје „Најдоброто за нашата општина“ во 19.00 часот

Centar - 11.06.2021

Денеска 11.06.2021 (петок) со почеток во 19.00 часот во Скопје (кај паркингот пред Аква парк – сала Борис Трајковски) ќе се одржи граѓанска трибина под мотото „Најдоброто за нашата општина“.

Граѓанска трибина во Скопје „Најдоброто за нашата општина“ во 19.00 часот

24Инфо - 11.06.2021

Почитувани, Ве известуваме дека денеска 11.06.2021 (петок) со почеток во 19.00 часот во Скопје (кај паркингот пред Аква парк – сала Борис Трајковски) ќе се одржи граѓанска трибина под мотото „Најдоброто за нашата општина“.

Граѓанска трибина во Скопје „Најдоброто за нашата општина“

Канал5 - 11.06.2021

Ве известуваме дека денеска со почеток во 19.00 часот во Скопје (кај паркингот пред Аква парк – сала Борис Трајковски) ќе се одржи граѓанска трибина под мотото „Најдоброто за нашата општина“.

Граѓанска трибина на СДСМ во Скопје: „Најдоброто за нашата општина“ (ВО ЖИВО)

365 - 11.06.2021

Денеска 11.06.2021 (петок) со почеток во 19.00 часот во Скопје (кај паркингот пред Аква парк – сала Борис Трајковски) ќе се одржи граѓанска трибина под мотото „Најдоброто за нашата општина“.

Почна граѓанска трибина во Скопје на СДСМ „Најдоброто за нашата општина“ (Во живо)

Канал5 - 11.06.2021

Предмалку во Скопје (кај паркингот пред Аква парк – сала Борис Трајковски) почна граѓанска трибина на СДСМ под мотото „Најдоброто за нашата општина“. На трибината ќе говорат: – Зоран Заев, претседател на СДСМ – Сања Лукаревска, заменик претседателка ...

Лукаревска: Скопје е бренд, нашето детство, сегашност и иднина

Република - 11.06.2021

Скопје е бренд, Скопје е нашето детство, сегашност и иднина, Скопје е нашата младост, спомени, Скопје знае да сплотува и зближува, Скопје го заслужува најдоброто, а СДСМ секогаш го нуди најдоброто за Скопје, порача заменик претседателката на СДСМ ...

Лукаревска: СДСМ е прв и единствен во промените, ќе излеземе со одлична кадровска и програмска понуда

24Инфо - 11.06.2021

Скопје е бренд, Скопје е нашето детство, сегашност и иднина, Скопје е нашата младост, спомени, Скопје знае да сплотува и зближува, Скопје го заслужува најдоброто, а СДСМ секогаш го нуди најдоброто за Скопје, порача заменик претседателката на СДСМ ...

Лукаревска: Скопје е бренд,нашето детство, сегашност и иднина

Press24 - 11.06.2021

Скопје е бренд, Скопје е нашето детство, сегашност и иднина, Скопје е нашата младост, спомени, Скопје знае да сплотува и зближува, Скопје го заслужува најдоброто, а СДСМ секогаш го нуди најдоброто за Скопје, порача заменик претседателката на СДСМ ...