TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Убиен полициски инспектор пред ноќен клуб во Босна и Херцеговина

Макфакс - 02.10.2023

Околу полноќ се случи убиство во центарот на Бијелина во БиХ. Инцидентот се случил пред ноќен клуб во центарот на градот, пишува Кликс.ба . Едно лице е убиено, а едно е рането. Според неофицијални информации, убиен е инспекторот на полициското ...

УБИЕН ПОЛИЦИСКИ ИНСПЕКТОР во БиХ, уапсени 4 лица

Локално - 02.10.2023

Полицискиот инспектор Ненад Марковиќ е убиен синоќа во престрелка во Бјелина, а четири лица се уапсени под сомнение дека се поврзани со ова дело, пренесе „Блиц.рс“. Убиството се случило синоќа по полноќ пред ноќниот клуб „Џил“ во центарот на ...

Убиство пред ноќен клуб во Бјелина

Слободен Печат - 02.10.2023

Синоќа во центарот на Бјелина околу полноќ се случило убиство пред ноќен клуб, јавуваат тамошните медиуми. Како што дознава БН , едно лице е убиено, а едно е рането. Според неофицијални информации, убиен е инспектор на полициската управа во Бјелина, ...

Тројца тешко повредени во тепачка на свадба во Бјелина

А1 On - 01.10.2023

Три лица се тешко повредени во тепачка на свадба во Бјелина, јавија денеска бањалучките медиуми. Според информациите, две лица се избодени со нож, а третиот е претепан во тепачката што се случила доцна синоќа.

ВИДЕО Крвава свадба во Бјелина: Двајца избодени со нож, трет претепан, незапамтена пресметка меѓу сватови во сала!

4NEWS - 01.10.2023

Три лица се тешко повредени во тепачката во Бјелина, јавија бањалучките медиуми. Според информациите, две лица биле избодени со нож, а третиот бил претепан во таа пресметка. Во 23 часот и 30 минути возило на Брза помош при тепачка донело три тешко ...

Крвава свадба во Бјелина: Двајца избодени со нож, трет претепан, невидена пресметка меѓу сватови во сала!

Република - 01.10.2023

Три лица се тешко повредени во тепачката во Бјелина, јавија бањалучките медиуми. Според информациите, две лица биле избодени со нож, а третиот бил претепан во таа пресметка. Во 23 часот и 30 минути возило на Брза помош при тепачка донело три тешко ...

ПРЕТЕПАНИ И ИЗБОДЕНИ СО НОЖ Крвава свадба во Бјелина

+инфо - 01.10.2023

Три лица се тешко повредени во тепачката во Бјелина, јавија бањалучките медиуми. Според информациите, две лица биле избодени со нож, а третиот бил претепан во таа пресметка. Во 23.30 часот возило на Брза помош при тепачка донело три тешко повредени ...

Полициски инспектор убиен на излегување од ноќен клуб

Фокус - 02.10.2023

Полицискиот инспектор Ненад Марковиќ е убиен синоќа во престрелка во Бјелина (БиХ), а четири лица се уапсени под сомнение дека се поврзани со ова дело. Убиството се случи синоќа по полноќ пред ноќниот клуб „Џил“ во центарот на Бјелина.

Полициски инспектор во БИХ убиен на излегување од ноќен клуб

Либертас - 02.10.2023

Полицискиот инспектор Ненад Марковиќ е убиен синоќа во престрелка во Бјелина (БиХ), а четири лица се уапсени под сомнение дека се поврзани со ова дело. Убиството се случи синоќа по полноќ пред ноќниот клуб „Џил“ во центарот на Бјелина.

Убиен полициски инспектор пред ноќен клуб во Босна и Херцеговина

Опсервер - 02.10.2023

Околу полноќ се случи убиство во центарот на Бијелина во БиХ. Инцидентот се случил пред ноќен клуб во центарот на градот, пишува Кликс.ба . Едно лице е убиено, а едно е рането. Според неофицијални информации, убиен е инспекторот на полициското ...

Убиен полициски инспектор пред ноќен клуб во Босна и Херцеговина

Скопје1 - 02.10.2023

Околу полноќ се случи убиство во центарот на Бијелина во БиХ. Инцидентот се случил пред ноќен клуб во центарот на градот, пишува Кликс.ба . Едно лице е убиено, а едно е рането. Според неофицијални информации, убиен е инспекторот на полициското ...

Убиен полициски инспектор пред ноќен клуб во Босна и Херцеговина

24Инфо - 02.10.2023

Околу полноќ се случи убиство во центарот на Бијелина во БиХ. Инцидентот се случил пред ноќен клуб во центарот на градот, пишува . Едно лице е убиено, а едно е рането. Според неофицијални информации, убиен е инспекторот на полициското одделение ...

Убиен полициски инспектор пред ноќен клуб во Босна и Херцеговина

Точка - 02.10.2023

Околу полноќ се случи убиство во центарот на Бијелина во БиХ. Инцидентот се случил пред ноќен клуб во центарот на градот, пишува Кликс.ба. Едно лице е убиено, а едно е рането. Според неофицијални информации, убиен е инспекторот на полициското ...

Убиен полициски инспектор во БиХ, уапсени се четворица

Независен - 02.10.2023

Полицискиот инспектор Ненад Марковиќ е убиен синоќа во престрелка во Бјелина, а четири лица се уапсени под сомнение дека се поврзани со ова дело, пренесе „Klix.ba“. Убиството се случило синоќа по полноќ пред ноќниот клуб „Џил“ во центарот на ...