TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Памела ја обнови врската со 18 години помладото момче фудбалер!!

Канал5 - 19.03.2019

Најпознатата „Плејбој зајачица“ Памела Андерсон ја обновила љубовната врска со 18 години помладиот француски фудбалер Адил Рами. Врската на Памела со Рами не ја одобруваат пријателите на русокосата секс бомба, пренесува „ТМЗ“.

Се скараа, па се смирија: Рами повторно во врска со атрактивна актерка (ФОТО)

Sport 1 - 18.03.2019

Францускиот фудбалер Адил Рами пред неколку месеци ја заврши љубовната врска со американската актерка Памела Андерсон, но тие деновиве повторно се во центар на внимание. Тие беа во врска повеќе од една година, а потоа Рами реши да ја запроси.

Памела пак во љубов со 18 години помладиот фудбалер Рами

Репортер - 19.03.2019

Најпознатата плејбој-зајачица Памела Андерсон ја обнови љубовната врска со 18 години помладиот француски фудбалер Адил Рами, пишуваат медиумите. Врската на Памела со Рами не ја одобруваат нејзините пријатели, пренесува ТМЗ.

Памела Андерсон му се врати на 18 години помладиот Адил Рами

Таратур - 19.03.2019

Една од најпопуларните Плејбој зајачици на сите времиња, фаталната Памела Андерсон, повторно е во „старо-нова“ врска. Славната Пам му се врати на 18 години помладиот фудбалер Адил Рами. Пријателите од некогашната фатална секс бомба не ја одобруваат ...

Памела Андерсон му се врати на 18 години помладиот фудбалер

+инфо - 20.03.2019

Најпознатата зајачица „Плејбој“ Памела Андерсон ја обновила љубовната врска со 18 години помладиот француски фудбалер Адил Рами. Врската на Памела со Рами не ја одобруваат пријателите на русокосата секс-бомба, пренесува „ТМЗ“.