TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Блиц со Филип Лазаров: Кој е сезнајкото во репрезентацијата на Македонија (ВИДЕО)

24 Ракомет - 23.01.2018

Репрезентацијата на Македонија ужива во одличните моменти коишто предизвикаа бура од одушевување кај сите фанови. Одличните игри беа знак дека може да се очекува уште подобра игра во продолжение.

Блиц со Филип Миркуловски: Дознајте со кого би го заменил својот цимер (ВИДЕО)

24 Ракомет - 23.01.2018

Репрезентацијата на Македонија ужива во одличните моменти коишто предизвикаа бура од одушевување кај сите фанови. Одличните игри беа знак дека може да се очекува уште подобра игра во продолжение.

3/3 дека Манасков е најголем спанко (Блиц со Кире Лазаров)

365 - 23.01.2018

Видовме што имаа да кажат Талески и Стоилов, сега ред му дојде и на ...

Блиц интервју со Кире Лазаров: Кој е најголем лутко, а кој спанко во македонската репрезентација (видео)

Република - 23.01.2018

Капитенот на македонската ракометна репрезентација, кој иако ќе биде во составот, се уште е неизвесно дали вечерва ќе игра против репрезентацијата на Чешка, со интересни одговори за карактерните особини на неговите соиграчи.

Кире е најголем лутко, а Манасков спанко

Оff.net - 23.01.2018

„Ил капитано“ за кој се молиме вечерва да го видиме на паркетот, одговара на блиц прашања за своите колеги и со тоа ни открива неколку нивни особини. Си кажа една и за ...

Блиц со Никола Митревски: Ракометарите откриваат кој е спанко, кој лутко, а кој шмекер (ВИДЕО)

24 Ракомет - 22.01.2018

Репрезентацијата на Македонија ужива во одличните моменти коишто предизвикаа бура од одушевување кај сите фанови. Одличните игри беа знак дека може да се очекува уште подобра игра во продолжение.

Кој е најголем сезнајко во ракометната репрезентација?

365 - 22.01.2018

Во интервју за 24Ракомет ТВ, веројатно направено пред заминувањето на ракометарите за Вараждин во следната фаза, Стојанче Стоилов открива мали „пикантерии“ за репрезентативците. Ќе се правиме дека не ја забележавме паузата по прашањето „Кој е ...

Блиц интервју со Стојанче Стоилов: Кој е најголем заводник, а кој спанко во македонската репрезентација (видео)

Република - 22.01.2018

Пикерот на македонската ракометна репрезентација, Стојанче Стоилов во блиц интервју за 24ракомет открива кој според него е најголем спанко, лутко, но и најголем заводник во нашиот национален тим.

Блиц интервју со Стојанче Стоилов: Кој е најголем заводник, а кој спанко во македонската репрезентација (видео)

Вечер - 22.01.2018

Пикерот на македонската ракометна репрезентација, Стојанче Стоилов во блиц интервју за 24ракомет открива кој според него е најголем спанко, лутко, но и најголем заводник во нашиот национален ...

Блиц со Стојанче Стоилов: Ракометарите откриваат кој е спанко, кој лутко, а кој шмекер (ВИДЕО)

24 Ракомет - 22.01.2018

Репрезентацијата на Македонија ужива во одличните моменти коишто предизвикаа бура од одушевување кај сите фанови. Одличните игри беа знак дека може да се очекува уште подобра игра во продолжение.

Стоилов открива: Кој е најголем лутко, а кој спанко во македонската репрезентација (ВИДЕО)

Курир - 22.01.2018

Пикерот на македонската ракометна репрезентација, Стојанче Стоилов во блиц интервју за 24ракомет открива кој според него е најголем спанко, лутко, но и најголем заводник во нашиот национален ...

(ВИДЕО) Ракометарите откриваат кој е спанко, кој лутко, а кој шмекер

Скопје24 - 22.01.2018

Репрезентацијата на Македонија ужива во одличните моменти коишто предизвикаа бура од одушевување кај сите фанови. Одличните игри беа знак дека може да се очекува уште подобра игра во продолжение.

Стојанче открива кој е лутко во репрезентацијата!

Сител - 22.01.2018

Пикерот на македонската ракометна репрезентација, Стојанче Стоилов во блиц интервју за 24ракомет открива кој според него е најголем спанко, лутко, но и најголем заводник во нашиот национален ...

Стоилов открива: Кој е најголем лутко, а кој спанко во македонската репрезентација (видео)

Press24 - 22.01.2018

Пикерот на македонската ракометна репрезентација, Стојанче Стоилов во блиц интервју за 24ракомет открива кој според него е најголем спанко, лутко, но и најголем заводник во нашиот национален ...