TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Болна глетка: Ким Кардашијан покажа со што ги „скротува“ градите под раскошните фустани

Press24 - 14.11.2019

Ким Кардашијан на Инстаграм покажа на кој начин „ги скротува“ градите, под атрактивните фустани кои ги носина црвениот тепих, аммногумина коментираа дека ги боли додека го гледаат ова видео.

Ким Кардашијан: Ќе ви покажам слики од мојата оштетена кожа кога ќе ја тргнев лепливата лента (ФОТО)

Слободен Печат - 14.11.2019

Со леплива лента ѝ ги подигнуваат градите за да изгледаат совршено. Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан (39), последниве 12 години направи бројни естетски корекции кои се видливи на прв поглед, а за убавина би направила навистина сè.

Осамнаа болни фотографии од Ким Кардашијан: Лепливата лента со која и ги лепеле и подигале градите за да и изгледаат ...

Вистина.мк - 14.11.2019

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан (39), во последните 12 години направила бројни естетски корекции кои на прв поглед не се видливи, зашто заради убавина, би направила навистина се’. Преку социјалните мрежи таа им откри на своите следбеници како ...

Ја фотографирала со голи гради и ја објавила на Инстаграм: За Ким Кардашијан нема граници кога станува збор за ...

Точка - 13.11.2019

Ким Кардашијан на своите Инстаграм следачи им претставила самолеплива лента за гради од својата нова колекција „Skims“. Ким смислила лента која е како замена за градник за отворените фустани под кои би се гледал градникот.