TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Вака изгледа белградската дизајнерка за која светските медиуми пишуваат дека е во врска со Деми Мур

Вистина.мк - 09.11.2018

Во медиумите се појави вест дека актерката Деми Мур е во врска со српската креаторка Маша Манџука. Според пишувањата на медиумите, актерката е три години во врска со Маша, но парот ретко се појавува заедно во јавност.

Деми Мур во врска со српска стилистка

Слободен Печат - 09.11.2018

Актерката Деми Мур после три пропаднати брака, наводно е во врска со Маша Манџука, модна стилистка со српско потекло. Мур во последниве недели повеќепати била видена во друштво на Маша, а некои извори, вклучително и американски „Радар онлајн“, ...

Деми Мур има врска со 10 години помлада стилистка од Србија

Стандард - 09.11.2018

Деми Мур има врска со српската стилистка Маша Манџука веќе две години. Маша Мандџука е 10 години помлада од актерката. Таа има мала ќерка и двете заедно ја воспитуваат. Деми Мур е нејзина втора мајка, пишува „Радар онлајн“.

Деми Мур во врска со Србинка

+инфо - 09.11.2018

Американската ѕвезда Деми Мур наводно веќе некое време е во љубовна врска со младата стилистка од Белград, Маша Манџука. Мур неколку пати била видена во друштво на Манџука, а „Радар Онлајн“ пренел дека двете заедно се грижат за ќерката на Србинката.

Деми Мур е во љубовна врска со позната српска дизајнерка?

Вистина.мк - 09.11.2018

По три неуспешни брака, актерката Деми Мур наводно е во љубовна врска со жена, а двете заедно одгледуваат девојче. Според пишувањата на американските медиуми, педесет и шеест годишната актерка е во врска со српската дизајнерка Маша Манџука.

Деми Мур во врска со млада стилистка од Белград

Репортер - 09.11.2018

Деми Мур веќе три години е во врска со стилистка од Белград пишуваат светските медиуми. Магазините пишуваат дека актерката по три пропаднати брака и неколку пропаднати врски, конечно ја пронашла среќата во љубовта.

(ФОТО Галерија) Српска стилистка го освоила срцето на славната Деми Мур!

Екран - 09.11.2018

После три неуспешни бракови, глумицата Деми Мур, наводно, е во интимна врска со стилистката од Белград и заедно одгледуваат девојче. Деми Мур (55) веќе две години е во љубовна врска со позната стилистка од Белград, тврдат американските таблоиди.

Славната актерка Деми Мур е во врска со Белграѓанка

Канал5 - 08.11.2018

Од почетокот на годинава се шпекулира дека 56 годишната холивудска ѕвезда е во врска со Белграѓанка , но нивната врска сега доби потврда. Холивудската актерка Деми Мур (56) , која беше во брак со Брус Вилис , веќе три години е во врска со Маша ...

По Ештон и Брус Вилис, актерката Деми Мур признала дека е во врска со српската стилистка

Хитпортал - 08.11.2018

Како што пишуваат американските таблоиди 56 годишната актерака Деми Мур, е во врска со српската стилистка Маша Манџука која има 43 години. Тие две се наводно заедно веќе две години. „Кога се сами тие се многу интимни.

Бујната Деми Роус не се крие под облеката (ФОТО)

Канал5 - 08.11.2018

Британскиот модел Деми Роус ги израдува своите следбеници на социјалните мрежи со серија фотографии на кои е облечена во црн фустан. Таблоидите со право на нарелуваат Деми (23) ,,web сензација”, а со слава се стекна преку насловните страници во ...

(ФОТО) Деми Мур во врска со стилистка од Белград?

Женски магазин - 08.11.2018

Деми Мур веќе две години е во љубовна врска со позната стилистка од Белград, тврдат американските таблоиди. Славната актерка неколкупати е видена во друштво на младата стилистка Маша Манџука, а според некои извори тие веќе делат ист покрив и ...

Деми Мур во љубовна врска со српска стилистка?

Убавина и Здравје - 08.11.2018

Холивудската актерка и Маша Манџука заедно одгледуваат девојченце Според написот на америкаснкиот таблоид „Радар онлајн“, Деми Мур (56) е во врска со српската стилистка Маша Манџука (43) , и тоа две години.

Деми повторно позирала гола и ги запалила социјалните мрежи

Точка - 07.11.2018

Манекенката Деми Роуз повторно ги провоцира припадниците на посилниот пол со новите фотографии, а едно е сигурно - тие не можат да одолеат на нејзината магија, наведуваат американските медиуми.

ДЕМИ МУР ВО ЉУБОВНА ВРСКА СО СРБИНКА! По неуспешните бракови актерката шокираше со изборот

MTM - 09.11.2018

По три неуспешни бракови, актерката Деми Мур наводно е во љубовна врска со жена. Како што пишуваат американските таблоиди 56 годишната актерака Деми Мур, е во врска со 43-годишната српска стилистка Маша Манџука.

Деми Мур во љубовна врска со српска стилистка?

Локално - 08.11.2018

Според написот на америкаснкиот таблоид „Радар онлајн“, Деми Мур (56) е во врска со српската стилистка Маша Манџука (43), и тоа две години. Двете дами им се редовна цел на американските папараци, кои забележале дека холивудската актерка поставила ...