TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Србија: Маж уби брачна двојка, па се закла

Кајгана - 01.06.2020

На влезот во Ново Насеље, во Сурдулица, јужна Србија, денеска беа најдени три тела покрај возило „опел зафир“. Полицијата се сомнева дека мажот со иницијали Д.А. со автомобилот прегазил маж на 52 години, усмртувајќи го на самото место, а потоа ...

Тројца мртви во Сурдилица: Прегазил маж, ја пробол сопругата со нож, па си го пресекол вратот

+инфо - 01.06.2020

На влезот во Новa населба во Сурдулица денеска околу 1.45 часот беа пронајдени три безживотни тела до возилото „Опел Зафира“, соопштија од српското МВР. Сомневањата се Д.А. (52) додека управувал со возило на самото место усмртил 52-годишен маж ...

Тројца мртви во Србија: Маж убил брачна двојка, па извршил самоубиство

Сител - 01.06.2020

На влезот во Новa населба во Сурдулица денеска околу 01:45 часот беа пронајдени три безживотни тела до возилото „Опел Зафира“, соопштија од српското МВР. Сомневањата се Д.А. (52) додека управувал со возило на самото место усмртил 52-годишен маж ...

Двојно убиство и самоубиство во Србија

А1 On - 01.06.2020

На влезот во Новa населба во Сурдулица денеска околу 01:45 часот беа пронајдени три безживотни тела до возилото „Опел Зафира“, соопштија од српското МВР. Сомневањата се Д.А. (52) додека управувал со возило на самото место усмртил 52-годишен маж ...

Тројца мртви во Сурдилица: Прегазил маж, ја пробол сопругата со нож, па си го пресекол вратот

ТВ21 - 01.06.2020

На влезот во Новa населба во Сурдулица денеска околу 01:45 часот беа пронајдени три безживотни тела до возилото „Опел Зафира“, соопштија од српското МВР. Сомневањата се Д.А. (52) додека управувал со возило на самото место усмртил 52-годишен маж ...

Тројца мртви во Сурдилица: Прегазил маж, ја пробол сопругата со нож, па си го пресекол вратот

Опсервер - 01.06.2020

Белград, 1 јуни 2020 () – На влезот во Новa населба во Сурдулица денеска околу 01:45 часот беа пронајдени три безживотни тела до возилото „Опел Зафира“, соопштија од српското МВР. Сомневањата се Д.А.

Двојно убиство и самоубиство го потресе југот на Србија, Сурдулица завиена во црно

Слободен Печат - 01.06.2020

Полицијата соопшти дека убиецот прегазил маж, ја пробол сопругата со нож, па си го пресекол вратот. На влезот во Новa населба во Сурдулица денеска околу 01:45 часот беа пронајдени три безживотни тела до возилото „Опел Зафира”, соопштија од српското ...

Тројца мртви во Сурдулица: Прегазил маж, ја пробол сопругата со нож, па си го пресекол вратот

24Инфо - 01.06.2020

На влезот во Новa населба во Сурдулица денеска околу 01:45 часот беа пронајдени три безживотни тела до возилото „Опел Зафира”, соопштија од српското МВР. Сомневањата се Д.А. (52) додека управувал со возило на самото место усмртил 52-годишен маж ...

Тројца мртви во Сурдилица: Прегазил маж, ја пробол сопругата со нож, па си го пресекол вратот

Centar - 01.06.2020

На влезот во Новa населба во Сурдулица, Србија, денеска околу 01:45 часот беа пронајдени три безживотни тела до возилото „Опел Зафира“, соопштија од српското МВР. Сомневањата се Д.А. (52) додека управувал со возило на самото место усмртил 52-годишен ...

Тројца мртви во Сурдулица: Прегазил маж, ја пробол сопругата со нож, па си го пресекол вратот

Независен - 01.06.2020

На влезот во Новa населба во Сурдулица денеска околу 1.45 часот беа пронајдени три безживотни тела до возилото „Опел Зафира“, соопштија од српското МВР. Сомневањата се Д.А. (52) додека управувал со возило на самото место усмртил 52-годишен маж ...

Тројца мртви во Сурдилица: Прегазил маж, ја пробол сопругата со нож, па си го пресекол вратот

Курир - 01.06.2020

На влезот во Новa населба во Сурдулица денеска околу 01:45 часот беа пронајдени три безживотни тела до возилото „Опел Зафира“, соопштија од српското МВР. Сомневањата се Д.А. (52) додека управувал со возило на самото место усмртил 52-годишен маж ...

Тројца мртви во Сурдилица: Прегазил маж, ја пробол сопругата со нож, па си го пресекол вратот

Либертас - 01.06.2020

– На влезот во Новa населба во Сурдулица денеска околу 01:45 часот беа пронајдени три безживотни тела до возилото „Опел Зафира“, соопштија од српското МВР. Сомневањата се Д.А. (52) додека управувал со возило на самото место усмртил 52-годишен маж ...

Двојно убиство и самоубиство го потресе југот на Србија

Press24 - 01.06.2020

Двојно убиство и самоубиство ја потресе Србија. -На влезот во Новa населба во Сурдулица денеска околу 01:45 часот беа пронајдени три безживотни тела до возилото „Опел Зафира”, соопштија од српското МВР. Сомневањата се Д.А.

Двојно убиство и самоубиство го потресе југот на Србија

Република - 01.06.2020

Двојно убиство и самоубиство ја потресе Србија. На влезот во Новa населба во Сурдулица денеска околу 01:45 часот беа пронајдени три безживотни тела до возилото „Опел Зафира”, соопштија од српското МВР. Сомневањата се Д.А.

Тројца мртви во Сурдилица: Прегазил маж, ја прободел сопругата со нож, па си го пресекол вратот

iPortal - 01.06.2020

На влезот во Новa населба во Сурдулица денеска околу 01:45 часот беа пронајдени три безживотни тела до возилото „Опел Зафира“, соопштија од српското МВР. Сомневањата се Д.А. (52) додека управувал со возило на самото место усмртил 52-годишен маж ...

Хорор љубовна приказна во Сурдилица: Ја прободел љубовницата, со кола го згазил мажот, па си го пресекол вратот

MakPress - 02.06.2020

На влезот во Новa населба во Сурдулица околу 01:45 часот беа пронајдени три безживотни тела до возилото „Опел Зафира“, соопштија од српското МВР. Сомневањата се Д.А. (52) додека управувал со возило на самото место усмртил 52-годишен маж (С.С), а ...