TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ги соблече панталоните среде ресторан: Чучна и изврши голема нужда, а потоа направи уште нешто пошокантно/18+

Сител - 17.05.2018

Една жена во Британска Колумбија се скарала со персоналот во ресторанот, а потоа ги соблекла панталоните, извршила голема нужда пред касата и пред зачудените гости, а потоа со изметот го гаѓала работникот.

По расправијата ги соблече пантолоните и клекна- а она што следуваше потоа ќе го паметите целиот живот (ВИДЕО)

Курир - 17.05.2018

На социјалните мрежи овие денови кружи видео снимка на која се гледа како една жена се кара со продавачот во еден ресторан, а потоа следуваше шок за сите. Имено по вербалната расправија девојката ги соблече пантолоните и изврши голема нужда пред ...