TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џабе ги советувате и критикувате: Три хороскопски знаци не слушаат никого

Еспресо - 22.03.2023

Астролозите ги именуваат знаците на Зодијакот кои честопати се толку самоуверени што едноставно плукаат по критиките. Од една страна, можеби изгледа дека таквите луѓе се премногу горди, но всушност тоа ги прави неверојатно силни.

Мислат дека се најдобри во се: Три знаци кои се однесуваат како никој да не им се рамен

ТВ21

Губитници на крајот на март: Животот на два хороскопски знаци наскоро ќе се претумба

Еспресо

Без око да им трепне: Два хороскопски знаци ќе го изневерат партнерот „на крупно“ и нема да зажалат!

Еспресо

Ќе ви забијат нож во грб: На овие хороскопски знаци не треба да им верувате

Локално

Судбината вмеша прсти: Овие хороскопски знаци ќе ја сретнат својата вистинска љубов во април

Еспресо

Априлски среќници: Два хороскопски знаци ќе бидат добитници на сите полиња

Скопје24

Женски магазин Екран

Кои хороскопски знаци сами ги постигнуваат своите цели во животот?

Кафе пауза - 22.03.2023

Според астролозите, дел од хороскопските знаци се исклучително амбициозни и фокусирани на својата работа, сакаат да постигнат сè од нула, но сами, со свој труд. Еве за кои хороскопски знаци станува збор: Луѓето родени во овој знак се вистински ...

Ова се најголемите „расправачи“ во хороскопот

ТВ21

Дневен хороскоп за 22.03.2023: Овни – ќе го подобрите односот со шефот, Лавови – денот е полн изненадувања

Црнобело

Негативните личности ја полудуваат: Жената ОВЕН е силна и одлучна, а ова се другите карактеристики кои ја прават посебна

Женски магазин

Тие се магнет за богатство: 3 хороскопски знаци секогаш имаат пари. Дали и вие сте меѓу нив?

Попара

Конфликти и скандали во април: Два хороскопски знаци свесно и доброволно ќе влезат во голем проблем

Еспресо

Овој хороскопски знак е НАЈЛОШОТ ПАРТНЕР: Лаже и манипулира – ќе ви го загорчи животот!

Вести плус

Centar Попара Еспресо Точка

На нивната убавина е тешко да се одолее: Најубавите жени се родени под овие хороскопски знаци

Вести плус - 22.03.2023

Овие знаци се меѓу најубавите во зодијакот. На нивната убавина е тешко да се одолее. Риба Креативноста и сочувството ги прават Рибите еден од најубавите знаци во хороскопот. Тие се чувствителни, сочувствителни и многу емотивни.

Топ 5 хороскопски знаци кои ќе заработат неверојатни пари

Вести плус

Априлски среќници: Три хороскопски знаци на кои сè ќе им оди од рака

Еспресо

За нив привлекува проблеми: Кои хороскопски знаци не треба да носат злато

Еспресо

Радост, пари и љубов за овие три хороскопски знаци во април: Еве кој ќе ја запознае сродната душа

Точка

Тие се магнет за богатство: 3 хороскопски знаци секогаш имаат пари. Дали сте меѓу нив?

Вести плус

Тие се магнет за богатство: 3 хороскопски знаци секогаш имаат пари

Скопје24

Кајгана

Хороскоп за среда, 22 март

Кумановски м. - 22.03.2023

Овен Може да се впуштите во ризични инвестиции, бидејќи токму ризикот ќе ви донесе најголема финансиска добивка во овој период. Љубовната авантура многу брзо може да се претвори во нешто многу повеќе отколку што првично очекувавте.

Хороскоп за вторник, 21 март

Кумановски м. - 21.03.2023

Овен Доминантна тема на овој ден се вестите од некои деловни соработници. Денес е ден на убава и хармонична атмосфера помеѓу вас и вашиот партнер. Се очекува слободниот Овен да запознае интересна личност во знакот Вага. Варијанта на притисокот.