TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Скопјанец нападнат од три лица

МКД - 18.02.2020

А.Д.(30) од Скопје вчера во 15:00 часот во СВР Скопје пријавил дека околу 12:35 часот на ул.„Самоилова“ бил физички нападнат од три лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.

Серија инциденти во Скопје

Centar - 18.02.2020

На 17.02.2020 во 20.00 часот во СВР Скопје, Б.С.(19) од с.Инџиково, скопско, пријавил дека околу 19.50 часот на бул.„Александар Македонски“ бил физички нападнат од Т.Д. од с.Кадино, скопско. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Едно лице нападнато во Градски парк во Скопје

Опсервер - 18.02.2020

На 16.02.2020 во 15.20 часот во СВР Скопје, А.П.(34) од Пробиштип пријавил дека во 14.20 часот во Градски парк, поради претходно недоразбирање околу сообраќајот, бил физички нападнат од едно лице.

Нападнато лице во Градски Парк

Скопје инфо - 18.02.2020

На 16.02.2020 во 15.20 часот во СВР Скопје, А.П.(34) од Пробиштип пријавил дека во 14.20 часот во Градски парк, поради претходно недоразбирање околу сообраќајот, бил физички нападнат од едно лице.

Нападнато лице во Градски Парк

Локално - 18.02.2020

На 16.02.2020 во 15.20 часот во СВР Скопје, А.П.(34) од Пробиштип пријавил дека во 14.20 часот во Градски парк, поради претходно недоразбирање околу сообраќајот, бил физички нападнат од едно лице.

Нападнато лице во Градски Парк во Скопје

ММС - 18.02.2020

На 16.02.2020 во 15.20 часот во СВР Скопје, А.П.(34) од Пробиштип пријавил дека во 14.20 часот во Градски парк, поради претходно недоразбирање околу сообраќајот, бил физички нападнат од едно лице.

Скопјанец физички нападнат од три лица

Сител - 05.04.2020

Вчера во 13,50 часот Љ.М.(50) од Скопје, пријавил дека истиот ден околу 13,15 часот на ул.“Лука Геров“ по претходна расправија бил физички нападнат од три непознати лица. Се работи на расчистување на ...