TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

БОГАТО ЃУБРЕ: Мадона има 850 милиони долари на сметката, а работниците ги тера да работат БЕСПЛАТНО!

Убавина и Здравје - 25.11.2021

Кралицата на поп-музиката Мадона (63) повторно е цел на критики во јавноста, откако на Инстаграм напиша дека ги тера своите вработени да работат бесплатно. Мадона, чие богатство се проценува на 850 милиони долари, објави фотографии што ги направила ...

Новите фотографии на Мадона се како оние од содржините за возрасни: „Вашите деца се сигурно горди...“

Точка - 25.11.2021

Мадона (63) треба да ја понесе титулата на кралица на скандалите затоа што тоа е тоа со што повеќе се занимава од музиката. Освен 30-на години помладото момче, голотиите и операциите, сега на Инстаграм таа објавила фотографии кои потсетуваат на оние ...

Мадона со порнографски фотографии на Инстаграм (ФОТО)

Убавина и Здравје - 25.11.2021

Кралицата на поп-музиката, као што медиумите ја нарекуваат Мадона (63) , на Инстаграм објавила фотографии кои потсетуваат на оние од содржините за возрасни. Освен што ѝ се гледаат голите гради, пeјачката позира и во компромитирачки пози.

„Ова е веќе срамота“ – Мадона (63) остро критикувана за експлицитните, разголени фотки на Инстаграм

Црнобело - 25.11.2021

Мадона (63) ги разгневи и најголемите фанови со „вулгарните“ фотки што ги сподели на Инстаграм на кои со разголено тело позира на провокативен начин. Мадона редовно споделува провокативни фотографии на Инстаграм, но за најновата објава доби критики ...

ФОТО | Поп-кралицата Мадона „претера“, фановите на Инстаграм ја нападнаа со коментари!

Слободен Печат - 24.11.2021

Поп-кралицата Мадона се најде на удар на силни критики поради објавата на својот Инстаграм профил, која нејзините следбеници ја нарекоа „ужасна“. На фотографијата се гледа како ѝ држат нож под брадата.

МОЖЕ ЛИ ПОЛОШО ОД ОВА Фановите ја нападнаа Мадона поради објавата на Инстаграм (ФОТО)

+инфо - 24.11.2021

Пејачката на својот инстаграм-профил споделила неколку фотографии кои го промовираат нејзиното контроверзно снимање за „В магазин“. Поп-кралицата Мадона се најде на удар на критики поради објавата на Инстаграм, која нејзините следбеници ја нарекле ...

Фановите ја нападнаа Мадона поради објавата на Инстаграм (ФОТО)

Нетпрес - 24.11.2021

Поп-кралицата Мадона се најде на удар на критики поради објавата на Инстаграм, која нејзините следбеници ја нарекле „ужасна“. На фотографијата е гледа како ѝ држат нож под брадата. Пејачката на својот инстаграм-профил споделила неколку фотографии ...

Дали може полошо од ова? Обожавателите ја нападнаа Мадона поради објава (Фото)

Опсервер - 24.11.2021

ript> Мадона е на удар на критики поради објавата на Инстаграм, која нејзините следбеници ја нарекоа „ужасна“. Пејачката на својот Инстаграм профил сподели неколку фотографии кои го промовираат нејзиното контроверзно снимање за „V Magazine“, а на ...