TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сандра Булок се венчала во тајност!!

Канал5 - 12.02.2019

Холивудската ѕвезда Сандра Булок му го кажала судбинското „ДА“ на своето долгогодишно момче. Магазинот „ Gossip Cop“ пренесува дека убавата актерка Сандра Булок и нејзиното момче Брајан Рандал по четири години во врска тајно се венчале.

Сандра Булок се омажи вторпат: Тајно и далеку од очите на јавноста

Убавина и Здравје - 12.02.2019

Четиригодишната врска со моделот и фотограф Брајан Рендал ја крунисаа со ...

Ја изневери поранешниот сопруг и сега крие дека повторно се омажила?

Независен - 12.02.2019

Магазинот Life&Style пишува дека славната актерка Сандра Булок се омажила во тајност. Холивудската актерка е во врска со моделот и фотограф Брајан Рендал, а врската со него наводно ја крунисале со брак.

Сандра Булок се омажила во тајност?

Слободен Печат - 12.02.2019

Холивудската глумица е во врска со моделот и фотограф Брајан Рендал, а врската наводно ја крунисале со брак. Магазинот Лајфстајл пишува дека славната актерка Сандра Булок се омажила во тајност.

Сандра Булок тајно се венчала со своето момче

Репортер - 12.02.2019

Американската актерка Сандра Булок со нејзиното момче Брајан Рандал, со кого имала четиригодишна врска, се венчале тајно. Како што пишува магазинот Life & Style, актерката не сакала преголемо медиумско внимание.

Поранешниот сопруг ја изневерил и сега крие дека повторно се омажила?

Точка - 12.02.2019

Списанието "Life&Style" пишува дека славната актерка Сандра Булок се омажила во тајност. Холивудската актерка е во врска со моделот и фотограф Брајан Рендал, а врската наводно ја крунисале со брак.

(ФОТО) Славната глумица суеверна: Поранешниот сопруг ја изневерил и сега крие дека се омажила?

Екран - 12.02.2019

Списанието “Life&Style” пишува дека славната актерка Сандра Булок се омажила во тајност.Холивудската актерка е во врска со моделот и фотограф Брајан Рендал, а врската наводно ја крунисале со брак.