TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИДЕО | Сакал да ја запроси девојката, а неповикан гостин им го уништил моментот: Таа им ја расипала романтиката, а ...

Во Центар - 30.09.2023

Заљубен пар отишол на планина до најубавиот поглед, а момчето тогаш решило таму да ја запроси својата девојка, но не успеал да го сними целиот настан поради смешна причина. Имено, еден човек по име Кевин Соларез дошол до брилијантна идеја да ја ...

Романтично запросување се претвори во комедија поради неочекувана натрапничка/ВИДЕО

Вечер Прес - 30.09.2023

Она што требаше да биде романтично запросување во швајцарските планини, заврши како вистинска комедија, откако се појави неочекуван гостин – коза. Кевин Солероз решил да го сними запросувањето на својата девојка на планините во близина на Андермат, ...