TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Случајност или не: Џенифер Лопез во новиот спот ја ископира Ана Николиќ

Женски магазин - 25.09.2020

Латино дивата објави ново видео, а многумина коментираат дека еден детаљ не може да биде случајност. По долго очекуваното враќање на Ана Николиќ на јавната и музичката сцена, медиумите и социјалните мрежи беа преплавени со фотографии од еден од ...

Џенифер Лопез во секси спот со двојно помлад пејач (ВИДЕО)

Канал5 - 25.09.2020

Додека ја чека својата венчавка со Алекс Родригез (45), што мораше да ја одложи поради епидемијата на коронавирус, латино-дивата Џенифер Лопез (51) не мирува. Таа го издаде синглот „Pa Ti + Lonely“, што го изведува со колумбиската sвезда Малум (26).

(Видео) Џенифер Лопез го заведе Малума

Репортер - 25.09.2020

Светската ѕвезда Џенифер Лопез, по една година пауза, во ист ден промовираше две нови песни. Таа со колумбискиот пејач Малума ги сними Pa Ti и Lonely, а видеата веднаш добија милионски прегледи на ЈуТјуб.

Џеј Ло и Малума со секси спот за песните „ Pa Ti + Lonely“

Кајгана - 25.09.2020

Џенифер Лопес повторно крена прашина на светската музичка сцена откако го објави спотот за песните „Pa Ti + Lonely“ кои ги изведува со Малума. Атрактивната Лопес(51) уште еднаш покажаа дека за неа годините се само бројка.

Џенифер Лопез во затвор: Направи врвна драма на светската сцена

Фактор - 25.09.2020

Таа едноставно е создадена да биде ѕвезда. Убава, згодна, талентирана, актерка и пејачка... Џенифер Лопез едноставно е на самиот врв. И за да биде уште поинтересно, 51-годишната латино-дива објави спот за двата нови синглови Pa Ti и Lonely , први по ...

(ВИДЕО) Жешки сцени на Џенифер Лопез за кои се зборува во светот

Екран - 25.09.2020

Џенифер Лопез и тоа како крена прашина на светската музичка сцена по објавувањето на нејзините први два сингла во последната година – „Pa Ti“ и „Lonely“, кои ги изведува со колумбиската sвезда Малум.

Жешки и секси Џенифер Лопез и Малума ги збеснаа фановите со два нови хита (видео)

Хитпортал - 25.09.2020

Со два нови латино хитови и со поддршка од Малума, светската ѕвезда Џенифер Лопез се врати во вистинско светло на музичката сцена. На официјалниот Јутјуб канал пред неколку часа фановите на Џеј Ло и Малума можат да уживаат во одличната приказна и ...

Џеј Ло и Малума снимија две песни во една: Спотот е уживање за сите ваши сетила! (ВИДЕО)

Слободен Печат - 25.09.2020

„Pa ti + Lonely“ се вика заедничкиот проект на мега популарните Џенифер Лопез и Малума. Станува збор за нивна прва соработка во која направија две песни, но сетоа тоа склопено во една. Вкупно песните и видеото траат 9 минути, а Џеј Ло уште еднаш ...

Жешките сцени со колумбиската ѕвезда и нејзиното извајано тело на 51 година ја оставија јавноста без текст

Точка - 25.09.2020

Џенифер Лопез и Малума објавиле дури два спота, и тоа за песните „Pa Ti“ и „Lonely“. Џенифер Лопез и тоа како привлекла големо внимание на светската музичка сцена, откако биле објавени нејзините две песни во последната година, кои што ги изведува ...

(Видео) Џенифер Лопез објави спот за две нови песни

Макфакс - 25.09.2020

Таа ги задеваше фановите дека набргу ќе се врати на голема врата на музичката сцена и тоа го стори неделава во соработка со популарниот колумбиски пејач Малума. 51-годишната Латино дива Џенифер Лопез во четвртокот објави спот за двата нови синглови ...

Модните трансформации на Џеј Ло во новиот спот со Малума

Fashionel - 25.09.2020

После долго најавување, Џеј Ло и Малума вчера ги претставија новите песни „Pa Ti“ и "Lonely“. И двете песни се споени во еден видео запис, кој всушност е осумминутен филм. Но, ден потоа, многу малку се коментира за песните.

Апсолутен хит: Џеј Ло на почетокот на новото видео иста како Ана Николиќ во „Било је лето“

Хаштаг - 25.09.2020

Латино дивата Џенифер Лопез вчера ја објави дуетската песна со Малума, а нивното видео ги изненади сите поради поединечните сличности кои ги има со видеото на Ана Николиќ. Првата сцена е иста како онаа од видеото на Ана за песната „Било је лето“, ...

Розево бикини и песочни плажи, жешката Џенифер Лопез ужива на Карибите (фото)

Хитпортал - 25.09.2020

Пејачката и актерка Џенифер Лопез не престанува да ги изненадува фановите со свои фотографии на кои изгледа одлично на свои 51 година. Таа постојано се грижи своето тело и секојдневно вежба за да изгледа згодно и секси.

Џеј Ло и Малума танцуваат провокативно во новиот спот за сингловите „Pa Ti“ и „Lonely“

Црнобело - 25.09.2020

Џеј Ло некој период им најавуваше на фановите дека подготвува нешто ново, а после речиси една година, пејачката објави два нови сингла, во соработка со Малума. За сингловите Pa Ti и Lonely, Малума и Џеј Ло снимиле едно видео, поделено на два дела.

Секси дивата Џенифер Лопез каква што не ја знаете: Ова ли е истата бомба?

Фактор - 25.09.2020

Дека е убава, убава е. Дека е згодна исто така! Ама дека не е совршена... Таа е на самиот врв од својата кариера. На 50 години изгледа како да има 30, но светската музика дива Џенифер Лопез не изгледа баш 100 % исто како на фотографиите кои ги ...

Пејачката на 51 година ги покажа резултатите од редовното вежбање и телото „за милион долари“ – изгледа совршено

Пулс24 - 25.09.2020

Џенифер Лопез во розово бикини ги истакнала своите облини и топ формата на тело која што е резултат на напорното и секојдневно вежбање. Пејачката и актерка Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез, биле уловени на романтичен одмор каде што ...

Стил на денот: Џенифер Лопез во опуштено издание по тренерки

Женски магазин - 25.09.2020

Секогаш дотераната и згодна Џенифер Лопез има свој изграден стил и комбинации по кои полудуваат жените, но и мажите ширум светот. Овојпат е наша инспирација за стил, со опуштена комбинација, но не станува збор за хеланки.

Џенифер Лопез во новиот спот ја ископира Ана Николиќ (фото)

Вистина.мк - 25.09.2020

Латино ѕвездата Џенифер Лопез сношти го објави својот видео запис за дуетската песна со Маулма. Можеби не е вест што Џенифер Лопез објави песна туку што во спотот започнува речиси исто како и спотот на Ана Николиќ за песната „Било је лепо“ која ја ...

(Видео) Џенифер Лопез објави спот за две нови песни

Опсервер - 25.09.2020

Таа ги задеваше фановите дека набргу ќе се врати на голема врата на музичката сцена и тоа го стори неделава во соработка со популарниот колумбиски пејач Малума. 51-годишната Латино дива Џенифер Лопез во четвртокот објави спот за двата нови синглови ...

Џенифер Лопез објави спот за две нови песни

MTM - 25.09.2020

Таа ги задеваше фановите дека набргу ќе се врати на голема врата на музичката сцена и тоа го стори неделава во соработка со популарниот колумбиски пејач Малума. 51-годишната латино-дива Џенифер Лопез во четвртокот објави спот за двата нови синглови ...

Џенифер Лопез во секси спот со Малума (ВИДЕО)

Кумановски м. - 25.09.2020

Додека ја чека својата венчавка со Алекс Родригез (45), што мораше да ја одложи поради епидемијата на коронавирус, латино-дивата Џенифер Лопез (51) не мирува. Таа го издаде синглот „Pa Ti + Lonely“, што го изведува со колумбиската sвезда Малума (26).

Погледнете го новиот секси спот на Џенифер Лопез со Малума (ВИДЕО)

Вечер - 25.09.2020

Додека ја чека својата венчавка со Алекс Родригез (45), што мораше да ја одложи поради епидемијата на коронавирус, латино-дивата Џенифер Лопез (51) не мирува. Таа го издаде синглот „Pa Ti + Lonely“, што го изведува со колумбиската sвезда Малума (26).

(ВИДЕО) Џеј Ло „крена прашина“ со новиот секси спот во кој се појавува со млад пејач

iPortal - 25.09.2020

Додека ја чека својата венчавка со Алекс Родригез (45), што мораше да ја одложи поради епидемијата на коронавирус, латино-дивата Џенифер Лопез (51) не мирува. Таа го издаде синглот „Pa Ti + Lonely“, што го изведува со колумбиската sвезда Малум (26).

Лопез се врати на сцената со два сингла и раскошни спотови (видео)

Независен - 25.09.2020

САД – Поп- ѕвездата и актерка Џенифер Лопез (51) се врати на голема врата на музичката сцена и тоа го стори неделава во соработка со популарниот колумбиски пејач Малума. Латино-дивата вчера објави спот за двата нови синглови Pa Ti и Lonely , први по ...

(ВИДЕО) Џенифер Лопез во секси спот со двојно помладиот Малум

Нетпрес - 25.09.2020

Додека ја чека својата венчавка со Алекс Родригез (45), што мораше да ја одложи поради епидемијата на коронавирус, латино-дивата Џенифер Лопез (51) не мирува. Таа го издаде синглот „Pa Ti + Lonely“, што го изведува со колумбиската sвезда Малум (26).

Џеј Ло во жешко издание од одморот на Карибите (ФОТО)

Канал5 - 24.09.2020

Латино дивата Џенифер Лопез (51) и свршеникот, пензиониран бејзбол играч Алекс Родригез (45) моментално уживаат на годишен одмор на карипските Острови Турк и Каикос. Актерката и пејачка максимално го искористи сончевиот ден без деца и се опушти на ...

Каде се стомачните од Инстаграм: Објавени се фотографии од Џеј Ло без Фотошоп

Локално - 24.09.2020

Пејачката Џенифер Лопез со години важи за една од најубавите жени, а нејзиниот изглед продолжува да ја радува јавноста, иако во јули наполнила 51 година. Џенифер е многу активна на социјалните мрежи, а судејќи според нејзиниот Инстаграм профил, таа ...

Ги следи со децении: 17 стилски правила по кои се води Џенифер Лопез

Хаштаг - 24.09.2020

Деновиве е постојано актуелна кога е модата и стиловите во прашање. Некои пишуваа за нејзиното постојано појавување во тренерки, други како изгледа во бикини, но едно со сигурност може да се заклучи - Џенифер Лопез е една од најстилизирани ѕвезди.

За тело како на Џенифер Лопез: Ефективен 20-минутен тренинг е сè што ви треба! (ВИДЕО)

Женски магазин - 24.09.2020

Латино дивата со редовен тренинг ја одржува својата фит фигура на 50-годишна возраст Партнерот на Џенифер Лопез, Алекс Родригез, објави видео на Youtube, кое накратко ја опишува фитнес програмата што ја вежба познатата латино sвезда.

Дали без фотошоп е совршена? Џенифер Лопез на плажа во Турција покажа како навистина изгледа нејзината фигура

Нане - 24.09.2020

Без сомнеж, Џенифер Лопез и на 51 година сè уште е една од најголемите и најпознатите ѕвезди на светот. Прекрасна, женствена, со одличен моден вкус, самата пејачка редовно објавува фотографии од теретана или во костим за капење, да ја покаже ...

Фото: Џенифер Лопез како вистинска тинејџерка

Канал5 - 24.09.2020

Светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез се откажува од гламурот, во секоја прилика се појавува во тренерки?! Мегапопуларната пејачка и актерка во последно време во последно време најчесто може да се види во издание на тинејџерка.

„Каде ти се стомачните од Инстаграм?“: Испливаа папарацо фотки од Џеј Ло на плажа со кои осамна и реалноста за ...

Вистина.мк - 24.09.2020

Пејачката и актерка Џенифер Лопез со години важи за една од најубавите жени, а нејзиниот изглед продолжува да ја воодушевува јавноста, иако во јули наполни 51 година. Џенифер е многу активна на социјалните мрежи, а судејќи според нејзиниот профил на ...