TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Toyota Supra целосно откриенa / ВИДЕО

Додај Гас - 12.01.2019

Петтата генерација на Toyota Supra својата премиера треба да ја има на саемот во Детроит следната недела. Во меѓувреме, имавме „милион“ тизери, шпионски фотографии … Конечно, Toyota Mexico постави видео клип од сериската верзија на Twitter Видео ...

Новата Toyota Supra целосно разоткриена во пресрет на премиерата

Точка - 11.01.2019

Дизајнот на новата Supra повеќе не е тајна благодарение на фотографиите кои “протекоа” во пресрет на Новата година, а видеото кое минатата недела се појави на интернет во целост ја разоткрива надворешноста на овој спортски автомобил.

Новата Toyota Supra во целост „откриена“ пред премиерата (видео)

Денар - 11.01.2019

Дизајнот на новата „Suprа“ и не е некоја тајна благодарејќи на фотографиите кои се појавија пред Нова година, а видеото кое денеска се појави на Интернет во целост ја открива надворешноста на овој спортски автомобил.