TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Жените полудеа по црната лимонада - исфрла отрови и го чисти организмот, а ова е клучната состојка

Press24 - 06.10.2017

Освен што изгледа егзотично, црната лимодана чини чуда за нашето тело, бидејќи го чисти од трови и помага при топењето на масните наслаги, особено околу стомакот. За овој рецепт ви е потребно: 4 чаши филтрирана или флаширана вода 1/4 шолја свеж сок ...

Егзотичен и секси: Магичен пијалак кој прочистува и освежува (РЕЦЕПТ)

Република - 06.10.2017

Освен што изгледа егзотично, црната лимодана чини чуда за нашето тело, бидејќи го чисти од трови и помага при топењето на масните наслаги, особено околу стомакот. За овој рецепт ви е потребно: 4 чаши филтрирана или флаширана вода 1/4 шолја свеж сок ...