TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џесика Алба ужива во мајчинството

ЗаЗабава - 16.05.2018

Славната актерка и бизнисменка сподели неодолива фотографија со трите деца заедно со искрена порака за мајчинството. Во емотивниот текст, 37-годишната холивудска ѕвезда ги потсетува мајките да ги ценат сите моменти со своите малечки, бидејќи децата ...

Брутално искрени фотографии кои покажуваат како навистина изгледа "Денот на мајката"

Точка - 15.05.2018

Сите зборуваат за тоа колку е посебно мајчинството и поврзаноста со децата. Тоа е едно магично патување кое претставува задоволство, среќа, а со тоа не можеме, а да не се согласиме. Буквално мајките обожуваат да бидат мајки, тоа е најдобрата работа ...

„Тешката“ страна на мајчинството прикажана низ фотки од секојдневието

Црнобело - 15.05.2018

Да се биде мајка е магично, но не се сите денови исполнети само со виножита. Сите зборуваат колку е прекрасно мајчинството и колку е моќна врската на мајките со нивните деца. Тоа е навистина магично патување и е најубавата работа на светот.