TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Што се крие зад пчеличката на Аријана Гранде?

Стандард - 25.05.2018

Пејачката Аријана Гранде ја покажа својата нова тетоважа, мала и симпатична пчеличка, скриена зад едно уво. 24-годишната пејачка објаснува зошто го сторила тоа и каква порака носи. Излегуа дека тетоважата е во чест на 22-те жртви на терористичкиот ...

Пит Дејвидсон понижен пред целиот свет: Аријана Гранде никогаш не би се заљубила во некој како тебе, кој има ментална ...

Точка - 25.05.2018

24 годишниот комичар, Пит Дејвидсон се осврна на шпекулациите поврзани со веста дека Аријана Гранде раскинала со своето поранешно момче Мас Милер поради него. Пит во својата порака стави најголем акцент на омалуважувањата поради неговата ментална ...

Страшна сообраќајна несреќа: Аријана Гранде ќе го загубела животот, партнерот возел под дејство на алхохол!

Точка - 24.05.2018

Фан се огласил на Твитер во понеделникот, во врска со тоа дека пејачката се појавила јавно заедно со ѕвездата Пит Давидсон. Аријана Гранде и Пит биле видени на шоуто кој што тој го води именувано како "Saturday Night Live" и тоа веднаш по нејзиното ...

Адриана Гранде го навреди поранешниот - врската им била “токсична”, а тој не знаел да си го задржи “изметот” за себе!

Точка - 24.05.2018

Фан се огласил на Твитер во понеделникот, во врска со тоа дека пејачката се појавила јавно заедно со ѕвездата Пит Дејвидсон. Адриана Гранде и Пит биле видени на шоуто кој што тој го води именувано како "Saturday Night Live" и тоа веднаш по нејзиното ...