TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

„Знам што родив и со кого ја правев“ – Ана Николиќ за воспитувањето на ќерката и за тоа колку Раста и одмага во тоа

Слободен Печат - 04.04.2020

Пејачката Ана Николиќ повеќе пати истакна дека е во одлични односи со раперот Стефан Ѓуриќ-Раста, својот поранешен сопруг, и дека ќерката Тара ја воспитуваат заедно. – Не можам да кажам дека сум единствен авторитет, и татко и е авторитет.

Ќе ви се заврти во глава: Погледнете колкава алиментација плаќа Раста! (ФОТО)

Слободен Печат - 04.04.2020

Раперот Стефан Ѓуриќ Раста сите заработени пари досега ги вложувал во становите, вилата и музичкото студио, а според српските медиуми, бившиот сопруг на Ана Николиќ досега потрошил милион евра.

Ана Николиќ прозборе за односот со Раста и ќерката: „Јас знам со кого ја „правев“ Тара!“

Убавина и Здравје - 03.04.2020

Пејачката Ана Николиќ во емисијата „Ексклузивно“ откри како заедно со поранешниот сопруг Раста се поделени околу воспитувањето на ќерката Тара. Таа додава дека татко и често и се заканува на Тара дека сега ќе ја врати кај мајка и на фабричко ...

Ана Николиќ прв пат откри како Раста и се заканува на сопствената ќерка: „Знам јас со кого го правев тоа дете!“

Курир - 03.04.2020

Пејачката Ана Николиќ во емисијата „Ексклузивно“ пред камерите откри како заедно со поранешниот сопруг Раста се поделени околу воспитувањето на ќерката Тара. -Не можам да кажам дека јас сум единствен авторитет и татко и е.

Ана Николиќ прв пат откри како Раста и се заканува на сопствената ќерка: „Знам јас со кого го правев тоа дете!“

Пулс24 - 03.04.2020

Пејачката Ана Николиќ во емисијата „Ексклузивно“ пред камерите откри како заедно со поранешниот сопруг Раста се поделени околу воспитувањето на ќерката Тара. -Не можам да кажам дека јас сум единствен авторитет и татко и е.

„Знам со кого ја правев ќерката“, Ана Николиќ за односот со Раста

Репортер - 03.04.2020

Пејачката Ана Николиќ откри како заедно со поранешниот сопруг Раста се поделени околу воспитувањето на ќерката Тара. Не можам да кажам дека јас сум единствен авторитет и Раста е доста строг. Но таа не само нас, туку ги „вози“ сите.