TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Малолетник од Скопје пробол 13-годишно момче

Макфакс - 14.03.2019

На скопската улица Гоце Стојчевски, во попладневните часови на 13 март, 14-годишник физички нападнал малолетник една година помлад од него и при тоа со остар предмет му нанел убодна рана. Повредениот 13-годишник бил пренесен во Градската општа ...

Ужас во Скопје: 13 годишно момче прободено со нож

Centar - 14.03.2019

На 13.03.2019 околу 17.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улица „Гоце Стојчевски“ во Скопје, 14-годишник од Скопје физички нападнал 13-годишно момче, исто така, од Скопје, при што со остар предмет му нанел убодна рана.

18-годишник од Куманово со нож ранил сограѓанин

Кумановски м. - 13.03.2019

На 12.03.2019 во 17.25 часот во СВР Куманово, од болницата во Куманово било пријавено дека кај нив било донесено повредено лице со остар предмет. По преземени мерки било констатирано дека во семејна куќа, А.Ф.

Малолетник од Скопје пробол 13-годишно момче

Точка - 14.03.2019

На скопската улица Гоце Стојчевски, во попладневните часови на 13 март, 14-годишник физички нападнал малолетник една година помлад од него и при тоа со остар предмет му нанел убодна рана. Повредениот 13-годишник бил пренесен во Градската општа ...

Прободено 13-годишно момче во Скопје

Република - 14.03.2019

Вчера околу 17.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улица „Гоце Стојчевски“ во Скопје, 14-годишник од Скопје физички нападнал 13-годишно момче, исто така, од Скопје, при што со остар предмет му нанел убодна рана.

Ужас во Скопје: 13 годишно момче прободено со нож

Курир - 14.03.2019

Вчера околу 17.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улица „Гоце Стојчевски“ во Скопје, 14-годишник од Скопје физички нападнал 13-годишно момче, исто така, од Скопје, при што со остар предмет му нанел убодна рана.

Хорор во Скопје: Момче од 14 години му нанело убодна рана на 13-годишно дете

еМагазин - 14.03.2019

На 13.03.2019 околу 17.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улица „Гоце Стојчевски“ во Скопје, 14-годишник од Скопје физички нападнал 13-годишно момче, исто така, од Скопје, при што со остар предмет му нанел убодна рана, информира МВР.

Тринаесет годишно момче прободено со нож

Нетпрес - 14.03.2019

Вчера околу 17 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улица „Гоце Стојчевски“ во Скопје, 14-годишник од Скопје физички нападнал 13-годишно момче, исто така, од Скопје, при што со остар предмет му нанел убодна рана.

Малолетник со остар предмет избоде 13- годишно момчеод Скопје

Press24 - 14.03.2019

Вчера околу 17.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улица „Гоце Стојчевски“ во Скопје, 14-годишник од Скопје физички нападнал 13-годишно момче од Скопје. Според пријавеното 14- годишник со остар предмет му нанел убодна рана на 13- ...

Тинејџер со нож повредил малолетник во Скопје

Независен - 14.03.2019

Во средата, се степале две деца, при што едното му нанело рани со нож на другото момче. Околу 17 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улица „Гоце Стојчевски“ во Скопје, 14-годишник од Скопје физички нападнал 13-годишно момче, исто така, од ...

Тринаесетгодишно момче прободено со остар предмет

24Инфо - 14.03.2019

Тринаесетгодишно момче од Скопје вчера физички било нападнато од 14-годишник при што се здобил со убодна рана од остар предмет. Министерството за внатрешни работи информираат дека вчера околу 17.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улица ...

Прободено младо момче во Скопје - итно пренесено во болница

Скопје инфо - 14.03.2019

Вчера околу 17.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улица „Гоце Стојчевски“ во Скопје, 14-годишник од Скопје физички нападнал 13-годишно момче, исто така, од Скопје, при што со остар предмет му нанел убодна рана.

Тринаесетгодишно момче прободено со остар предмет

Н.Македонија - 14.03.2019

Тринаесетгодишно момче од Скопје вчера физички било нападнато од 14-годишник при што се здобил со убодна рана од остар предмет. Министерството за внатрешни работи информираат дека вчера околу 17.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улица ...

Тринаесетгодишно момче прободено со остар предмет

А1 On - 14.03.2019

Тринаесетгодишно момче од Скопје вчера физички било нападнато од 14-годишник при што се здобил со убодна рана од остар предмет. Министерството за внатрешни работи информираат дека вчера околу 17.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улица ...

Прободено тринаесетгодишно момче

МКД - 14.03.2019

Тринаесетгодишно момче од Скопје вчера физички било нападнато од 14-годишник при што се здобил со убодна рана од остар предмет. Министерството за внатрешни работи информираат дека вчера околу 17.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улица ...

Тринаесетгодишно момче прободено со остар предмет

Опсервер - 14.03.2019

Тринаесетгодишно момче од Скопје вчера физички било нападнато од 14-годишник при што се здобил со убодна рана од остар предмет. Министерството за внатрешни работи информираат дека вчера околу 17.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улица ...

13 годишно момче од Скопје прободено со нож

iPortal - 14.03.2019

На 13.03.2019 околу 17.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улица „Гоце Стојчевски“ во Скопје, 14-годишник од Скопје физички нападнал 13-годишно момче, исто така, од Скопје, при што со остар предмет му нанел убодна рана.

Тринаесетгодишник однесен во болница со убодна рана

Опсервер - 15.03.2019

На 13.03.2019 околу 17.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улица „Гоце Стојчевски“ во Скопје, 14-годишник од Скопје физички нападнал 13-годишно момче, исто така, од Скопје, при што со остар предмет му нанел убодна рана.