TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Седум тренди фризури со шишки за оние кои сакаат промена

Fashionel - 08.02.2023

Шишките можат да бидат полн погодок ако ја одберете правилната форма. Доволно е само да побарате совет од професионалците и да ја оставите вашата коса во нивни раце. Годинава како што веќе можевме да видиме, актуелни се неколку фризури со шишки, од ...

Фризури од Греми кои можеш да си ги правиш секој ден: 7 кои не се тешки за рекреирање (ФОТО)

Хаштаг - 06.02.2023

Сигурно и ти секогаш носиш иста фризура... На црвениот килим секогаш сите се средени, од гламурозни фустани до топ шминка. Важен дел од секоја модна комбинација е и фризурата. Некои познати личности на овогодинешното доделување на Греми наградите ...